Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LG 32ML600M, 31.5", Full HD, 75Hz, negru
Oferte fierbinți
DE INALTA DEFINITIE CU TRUE COLOR
Bucurati-va de detaliile si claritatea incredibila a rezolutiei Full HD 1080p si cu tehnologia IPS, timpul de raspuns este scurtat, reproducerea culorilor este imbunatatita, permitand utilizatorilor sa vizualizeze ecranul in orice unghi.

HDR 10
Monitoarele compatibile HDR afiseaza nuante de alb mai stralucitoare si nuante de negru mai inchise in comparatie cu ecranele conventionale. HDR reda zone intunecate si luminoase ale unei imagini cu multe alte detalii, care au fost greu de vad in conformitate cu vechile standarde.
* In functie de setarile sistemului de operare Windows 10, este posibil ca continutul HDR sa nu fie afisat cu exactitate. Va rugam sa verificati setarea HDR On / Off pentru Windows. Setarea HDR a Windows implicita la „On” si ar trebui sa fie setata pe „Off” atunci cand nu vizionati continut HDR. Imagini simulate. (O actualizare software va fi disponibila)

GAMA DE CULORI CU DCI-P3 95%
Monitorul IPS LG accepta un spectru larg de culori, 95% din gama de culori DCI-P3 si 99% din sRGB, ceea ce este ideal exprimarea exacta a culorilor continutului digital.

FUNCTII AVANSATE DE GAMING

Sincronizare dinamica pentru actiune
REACTIONEAZA MAI REPEDE LA ACTIUNE
Minimizati decalajul de intrare cu Dynamic Action Sync, astfel incat sa puteti surprinde fiecare moment in timp real.

Stabilizator
INAMICII NU AU UNDE SA SE ASCUNDA
Mentineti vizibilitatea chiar si in scenele intunecate. Stabilizatorul negru al LG simte scenele intunecate si il ajuta sa-l faca mai luminos, astfel incat sa puteti gasi inamicii care se ascund si asteapta sa va atace.

Crosshairs
TINTA MAI BUNA
Punctul tinta este fixat in centru pentru a imbunatati precizia.

CONVENABIL SI FLEXIBIL
Acest monitor va ofera libertatea de a-l lua de pe birou si de a-l agata de perete. Eliberati-va optiunile de vizualizare si economisiti spatiu pe desktop cu acest monitor LG montabil pe perete.

Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | IPS |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 31.5 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 (GTG) |
| Dimensiune pixel (mm) | 0.1212 x 0.3637mm |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7M |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | 700:1 (min.); 1200:1 (typ.) |
| Unghi vizibilitate | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 75 Hz |
| Alte caracteristici ecran | Haze 1%, 3H, Anti-Glare Layer |
Conectivitate
| HDMI | 2 |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Caracteristici video | Flicker safe; |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Putere consumata | 36.7W (tipic); 39W (max.); 0.3W (sleep mode); |
| Alte detalii | HDR 10; HDR Effect; Wide Color Gamut; Color Calibrated; Reader Mode; Color Weakness; Super Resolution+; Black Stabilizer; Dynamic Action Sync; Crosshair; Smart Energy Saving |
| Continut pachet | Monitor, HDMI |
Garantie
| Garantie comerciala | 36 luni |
| Garantie de conformitate | 36 luni |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 72.94 x 4.5 x 43.03 (fara stand); 72.94 x 20.93 x 51.33 (cu stand) |
| Greutate (Kg) | 6.2 (fara stand); 6.6 (cu stand) |





