Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ASUS VG278QF, 27", Full HD, 165Hz, FreeSync, negru
Oferte fierbinți
Caracteristicile orientate catre jucator precum ASUS GamePlus imbunatatesc experienta dvs. in joc, in timp ce GameVisual ofera diferite moduri de afisare prestabilite ce optimizeaza imaginile pentru diferite tipuri de jocuri.

Viteza, viteza si viteza mai mare!
Timp de raspuns ultra-rapid de 0.5ms* cu ASUS Extreme Low Motion Blur
ASUS VG278QF este cel mai rapid monitor din clasa sa, oferind un timp de raspuns de 0.5ms* pentru a elimina imaginile neclare si motion blur-ul. Acest lucru va permite sa reactionati instantaneu la ceea ce vedeti pe ecran, in special in jocurile cu actiune rapida - permitandu-va sa luati curbe ca un sofer de curse profesionist, sau sa obtineti acel headshot ca un profesionist experimentat. Exista, de asemenea, tehnologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) pentru a face obiectele in miscare sa para si mai clare, astfel incat gameplay-ul este mai cursiv si mai sensibil.
*Timpul de raspuns de 0.5ms este minimul bazat pe teste interne. Acesta poate varia in functie de conditiile de test.
afiseaza imagini neclare si motion blur in timpul miscarilor rapide
afiseaza o grafica cursiva in timpul miscarilor rapide.
Cu o rata de refresh uimitoare de 165Hz, imaginile cu miscare rapida nu prezinta nici o problema pentru VG278QF. Nu exista nici un lag frustrant, astfel incat sa aveti avantaj tactic in jocurile de tip FPS (first person shooters), simulatoare de curse, strategii in timp real si titluri sportive.

VG278QF dispune de tehnologia Adaptive-Sync (FreeSync™) - elimina screen tearing-ului si a frame rate-urilor variabile, oferindu-va efecte vizuale uniforme si gameplay cursiv.

Lag-ul de intrare pe un monitor LCD este de obicei mult mai scazut decat la un televizor, iar ASUS VG278QF dispune de tehnologia GameFast Input pentru a reduce la minim lag-ul. Aceasta tehnologie ofera o expunere mult mai rapida a miscarii, astfel incat veti fi mereu in mijlocul actiunii din joc la momentul potrivit, pentru a raspunde cat mai repede posibil.



Comanda dvs. apare cu intarziata pe ecran si ratati tinta.
Comanda dvs. apare pe ecran instantaneu si puteti lovi tinta in timp util.
Caracteristici orientate catre jucator
Tehnologie exclusiva ASUS GamePlus
ASUS VG278QF dispune de tasta rapida exclusiva ASUS GamePlus care va ofera imbunatatiri in timpul jocului, pentru a obtine mai multe din jocul tau. Aceasta functie este dezvoltata in colaborare jucatorii profesionisti, permitandu-le sa practice si sa-si imbunatateasca abilitatile de joc.
Tehnologia ASUS GameVisual are sapte moduri de afisare prestabilite care optimizeaza imaginile pentru diferitele tipuri de continut afisat. Aceasta caracteristica unica poate fi accesata cu usurinta printr-o tasta rapida sau din meniul de setari afisat pe ecran (OSD).

ASUS VG278QF are optiuni de conectivitate extinse, inclusiv porturi dual-link DVI-D, DisplayPort 1.2 si HDMI (v1.4), astfel incat sa il puteti conecta la o gama larga de dispozitive multimedia. Acesta are o rama super-ingusta de 1cm, fiind ideal pentru o configuratie de gaming imersiva si panoramica.

Proiectat pentru maraton de gaming
Tehnologie Flicker-Free
Tehnologia Flicker-Free reduce palpairea pentru a va oferi o experienta de gamig confortabila. Acest lucru reduce oboseala ochilor si alte potentiale afectiuni oculare atunci cand sunteti implicat in sesiuni lungi de jocuri.
Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | TN |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 (GTG) |
| Dimensiune pixel (mm) | 0.311 mm |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 400 |
| Contrast | 1000:1 (Normal); 100M:1 (ASCR) |
| Unghi vizibilitate | 170° / 160° |
| Frecventa orizontala (KHz) | HDMI: 30~140 |
| Frecventa verticala (Hz) | HDMI: 40~120 |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 165 Hz |
| Alte caracteristici ecran | Non-glare; 72%(NTSC) |
Conectivitate
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Jack 3.5mm | Da |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Nu |
| Caracteristici video | Flicker free, Trace Free, GamePlus, Low Blue LightVividPixel, Smart View, GameVisual, FreeSync, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5° ~ +33° |
| Pivotare (stanga/dreapta) | Fara |
| Reglare pe inaltime | Fara |
| Putere consumata | 40W |
| Standarde/Certificari | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSE, RoHS, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), MEPS, RCM, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light, Vietnam MEPS |
| Continut pachet | Monitor, Adaptor pentru alimentare, Cablu de alimentare, Ghid rapid de utilizare |
Garantie
| Garantie comerciala | 36 luni |
| Garantie de conformitate | 36 luni |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 61.9 x 21.1 x 43.26 (Cu stand); 61.9 x 5 x 36.3 (Fara stand) |
| Greutate (Kg) | 4.9 (Cu stand); 3.27 (Fara stand) |






