Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LG 24GL650-B, 23.6" Full HD, Radeon FreeSync, 144Hz, negru
Oferte fierbinți

Monitor pentru jocuri UltraGear™, 24 inci
24GL650-B
- Afișaj TN Full HD (1920x1080) 23,6 inci
- Rată de reîmprospătare 144Hz
- 1ms(GTG)
- Tehnologia Radeon FreeSync™

-
Echipat pentru victorieLG UltraGear™ este echipamentul puternic de afișare pentru jocuri integrat cu funcții de înaltă performanță, care poate face față oricăror jocuri blockbuster.
*Odată ce este selectat modul mai rapid ('Faster Mode') poate apărea o neclaritate cauzată de mișcare ('Motion Blur'), în funcție de conținut.
-
AMD RADEON FreeSync™Imagine mai clară, mai lină și mai rapidăCu tehnologia AMD RADEON FreeSync™, jucătorii se pot bucura de mișcări unitare, cursive în timpul jocurilor rapide și de înaltă rezoluție. Aceasta elimină practic distorsionarea și blocarea ecranului.
-
Rată de reîmprospătare 144Hz & 1ms(GTG)Mișcare fluidă în timpul jocurilorAvând o rată de împrospătare de 144Hz și 1ms(GTG)*, obiectele sunt redate clar pentru un joc mai uniform și o fluiditate vizuală aproape suprarealistă. Obiectele cele mai dinamice și mai rapide din mijlocul acțiunii pot oferi jucătorilor un avantaj competitiv.
-
Afișaj 23,6 inciExplorați întregul câmp de luptăPermițând jucătorilor să vizualizeze câmpul de luptă și toate interfețele utilizatorului dintr-o privire, 24GL650 poate duce la câștigarea bătăliei și în cele din urmă a războiului, prin luarea rapidă a deciziilor.
-
Dynamic Action SyncReacționează mai rapid la adversariMinimizează timpul de reacție la comenzi cu Dynamic Action Sync, pentru ca jucătorii să poată prinde fiecare moment în timp real.
-
Black StabilizerAtacă primii pe întunericJucătorii pot evita lunetiștii ascunși în cele mai întunecate locuri și pot scăpa rapid din calea grenadelor care explodează.
-
ReticulOchire îmbunătățităPunctul de țintire este fixat în centru pentru a îmbunătăți acuratețea tragerii.
Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | TN |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 23.6 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 (GTG) |
| Dimensiune pixel (mm) | 0,2715 x 0,2715 mm |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7M |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | 700:1 ; 1000:1 |
| Unghi vizibilitate | 170º (D/S), 160º (sus/jos) |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 144Hz |
| Alte caracteristici ecran | Anti-reflex, 3H |
Conectivitate
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Caracteristici video | RADEON FreeSync™; Black Stabilizer; Dynamic Action Sync; Reticul |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Reglare pe inaltime | Da |
| Putere consumata | 30W (typ); 38W (max.) |
| Alte detalii | Nivel sigur de flicker; Mod cititor; Reducerea neclarității cauzate de mișcare cu 1 ms; Smart Energy Saving (Economie inteligentă de energie); OnScreen Control (Manager de ecran LG) |
| Continut pachet | Monitor, Cablu HDMI, Cablu DisplayPort |
Garantie
| Garantie comerciala | 36 luni |
| Garantie de conformitate | 36 luni |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 55.68 x 27.44 x 55.82 (cu suport) |
| Greutate (Kg) | 4.9 (cu suport) |






