Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG C27F390FHU
Oferte fierbinți
Cea mai mare curbura a ecranului pentru cea mai captivanta experienta de vizionare
Descoperiti o experienta de vizionare cu adevarat captivanta, cu noul monitor Samsung curbat. Ecranul de 1800R creeaza un camp vizual mai larg si imbunatateste perceptia adancimii. Astfel, fie ca este vorba de un film online, un show TV preferat sau un joc, ecranul curbat de la Samsung va reda mai bine continutului multimedia.
|
Ecran 1800R si mod Eye Saver pentru confort de vizionare sporit Curbura ecranului 1800R: curbura mai mare a ecranului, de 1800R, permite ochilor dvs sa urmareasca detalii pe intregul ecran mentinand o distanta constanta de vizualizare. In testele clinice efectuate de Sectia de Oftalmologie a Spitalului Universitar National din Seul, s-a dovedit ca aceasta reduce stresul ocular comparativ cu vizionarea unui monitor cu ecran plat. Modul Eye Saver: Prin reducerea emisiei de lumina albastra – care stimuleaza retina mai mult decat alte culori – modul Eye Saver reduce oboseala ochilor si ofera o experienta vizuala mai confortabila. Flicker Free: Tehnologia Flicker Free de la Samsung permite un timp mai indelungat de joc sau lucru, in conditii de confort sporit. ![]() |
|
Calitate superioara a imaginii cu tehnologia avansata de afisare de la Samsung Raport de contrast de 3000:1: Tehnologia ecranelor VA de la Samsung ofera un raport de contrast de 3000:1 care asigura un negru mai profund, un alb mai stralucitor si culori mai bogate, pentru imagini mai clare si mai intense "Bleeding": Tehnologia ecranelor curbate de la Samsung minimizeaza efectul de bleeding, asigurand un negru mai uniform pe intreaga suprafata de vizionare ![]() |
|
Jocurile sunt extraordinar de fluide cu AMD FreeSync AMD FreeSync: Prin sincronizarea dinamica a frecventei de refresh a ecranului cu frecventa de cadre a imaginii, AMD FreeSync reduce sacadarea si asigura jocuri fluide, fara sincope.Modul joc: Modul joc optimizeaza instantaneu culorile si contrastul ecranului pentru joc, asigurandu-va de calitatea optima a fiecarei scene. ![]() |
|
Profil incredibil de subtire si design elegant, contemporan Panou curbat super subtire: avand o grosime de doar 11,9 mm, panoul curbat este de peste doua ori mai subtire decat modelele precedente de ecrane curbate. Suport simplu, circular: un suport simplu, circular, completeaza cu eleganta ecranul super subtire. ![]() |
Tehnologia ecologica de la Samsung reduce consumul de energie si impactul ecologic
Setare automata a luminozitatii, pentru o reducere a consumului de energie. Tehnologia ecologica de la Samsung regleaza luminozitatea ecranului in functie de luminanta zonelor negre, pentru a reduce consumul de energie cu pana la 10%*. Luminozitatea ecranului poate fi de asemenea setata manual la 25% sau la 50% din valoarea maxima. *Bazat pe testare interna * Based on internal testing
Display
| Ecran | Curbat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | VA |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Timp de raspuns (ms) | 4 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 250 |
| Contrast | 3000:1 (Tipic); Mega DCR |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 60 Hz |
| Alte caracteristici ecran | 72% NTSC |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Video | Samsung MagicBright; Samsung MagicUpscale; Flicker Free; Game Mode |
| Montare pe perete | VESA (75 x 75 mm) |
| Inclinare | -2.0°(±2.0°)~22.0°(±2.0°) |
| Putere consumata | ~25W |
| Alte specificatii | Eco Saving Plus; Eye Saver Mode; FreeSync |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 62.29 x 24.77 x 46.25 (Cu stand) / 62.29 x 9.44 x 36.76 (Fara stand) |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 4.4 (Cu stand) / 3.6 (Fara stand) |












