Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HP 27f, 27", Full HD, 75Hz, negru
Oferte fierbinți
SPECIFICAŢII CHEIE
Dimensiune ecran
68,58 cm (27")Tip de panou
IPS cu fundal cu LED-uriRezoluţie nativă
FHD (1920 x 1080 la 60 Hz)Luminozitate
300 cd/mRaport de contrast
1000:1 static; 10000000:1 dinamicViteză de răspuns
5 ms, gri la gri (cu suprasolicitare)PREZENTARE GENERALĂ PRODUS
Obţine imaginile clare pe care le căutai, cu acest monitor ultrasubţire, cu micro-margini, care dispune de un design atrăgător din aluminiu şi unghiuri de vizualizare captivante, ultra-largi. De la navigarea prin conţinut până la redarea în flux a conţinutului de divertisment, îţi permite să vezi lumea într-un mod cu totul nou.
Design atractiv, ultrasubţire
Confecţionat din metal uşor, foarte rezistent, cu un finisaj mat şi răşină foarte bine lustruită, acest monitor ultrasubţire aduce acasă un aspect modern, fără eticheta de preţ premium.Uimitor de la o margine la alta
Cu panoul IPS în culori vii, acest monitor cu micro-margini asigură unghiuri de vizualizare foarte largi şi calitatea clară şi precisă a imaginilor. Este o experienţă de vizualizare extinsă, perfectă pentru configuraţii cu două monitoare.CARACTERISTICI CHEIE


Afişaj Full HD/afişaj de 1080p
Fii pregătit pentru imaginile strălucitoare şi clare, de calitate impresionantă, ale acestui monitor FHD uimitor.Două HDMI
Două porturi HDMI înseamnă mai multe opţiuni şi mai multe dispozitive pe care le poţi conecta, pentru imagini FHD pe un ecran mare.

Panou antireflexie
Bucură-te de soare şi de conţinutul preferat cu acest panou antireflex. Nereflectant şi având un luciu scăzut, acesta reduce strălucirea luminii când eşti afară.Lumină albastră slabă
Utilizarea modului Lumină albastră slabă schimbă subtil culorile afişajului într-un spectru mai cald, făcând nuanţele de alb mai naturale şi punând mai puţină presiune asupra ochilor.

Partajaţi vizualizarea panoramică
Detaliile vibrante se văd practic din orice poziţie, culorile consistente şi claritatea imaginii menţinându-se pe întreaga deschidere a unghiurilor de vizualizare foarte largi (vertical şi orizontal) de 178°.Design atractiv, compact
Obţii tot ce ai nevoie într-un pachet elegant. O singură conexiune de perete elimină învălmăşeala de cabluri. Designul subţire îți oferă mai mult spaţiu, pentru condiţii de lucru îmbunătăţite.

Design modern
Cu un design atractiv, acest monitor contemporan completează perfect cel mai recent dispozitiv al tău şi se integrează fără probleme în locuinţa modernă.Vizualizare reglabilă
Reglaţi ecranul în funcţie de preferinţele personale, cu o înclinare de 5° în faţă sau 25° în spate.

Vizibilitate largă
Filmele şi jocurile sunt redate cu mai puţine neclarităţi, mai realist, graţie timpului de răspuns gri-la-gri de 5 milisecunde.Detalii extreme
Claritatea uimitoare este redată cu un raport de contrast dinamic de 10.000.000:1, cu nuanţe mai intense de negru, cu alb mai strălucitor şi culori mai clare.

Panou practic din margine în margine
Graţie frumosului panou de sticlă din margine în margine, zona de ecran pentru vizualizare este maximizată.Două HDMI
Două porturi HDMI înseamnă mai multe opţiuni şi mai multe dispozitive pe care le puteţi conecta, pentru imagini HD pe ecranul mare.ÎN CUTIE
- Cablu alimentare c.a
- documentaţie
- cablu HDMI
- fişă de garanţie
- poster de instalare
- adaptor de alimentare
Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | IPS |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 |
| Dimensiune pixel (mm) | 0,311 mm |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | 1000:1 static; 10000000:1 dinamic |
| Frecventa orizontala (KHz) | Pana la 86 kHz |
| Frecventa verticala (Hz) | Pana la 75 kHz |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 75Hz |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 2 |
Informatii suplimentare
| Caracteristici video | Antirefiex |
| Putere consumata | 27 W (maxim), 23 W (obisnuit), 0,3 W (standby) |
| Alte detalii | Antistatic; Tehnologie IPS; Selectare limba; Lumini de fundal cu LED-uri; Controale pe ecran; Plug and Play; Programabil de catre utilizator |
| Continut pachet | Monitor, Cablu alimentare c.a.; Documentatie; Cablu HDMI |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 61.18 x 20.44 x 44.92 |
| Greutate (Kg) | 3.68 |








