Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG C24FG70FQU
Oferte fierbinți
Singurul monitor curbat cu timp de raspuns ultrarapid, de 1 ms
Prin aplicarea tehnologiei avansate de reducere a sacadarii miscarii de la Samsung panoului sau VA superior, Samsung a reusit sa creeze primul monitor curbat din industrie, cu un timp de raspuns ultrarapid, de 1 ms (MPRT), care va permite sa va bucurati de o performanta fara precedent in jocuri, fara sacadarea miscarii pe intregul ecran.
Frecventa de reimprospatare a ecranului de 144 Hz pentru o experienta de joc fluida si optimizata
O experienta de joc fluida si optimizata, cu o frecventa de reimprospatare a ecranului de pana la 144 Hz. De asemenea, puteti selecta 60 Hz, 100 Hz sau 120 Hz pentru a optimiza rata de reimprospatare in functie de specificatiile jocului si ale hardware-ului.
Tehnologie Quantum Dot pentru o paleta mai larga de culori mai realiste
Tehnologia Quantum Dot accepta o valoare aproximativa sRGB de 125% pentru o paleta mai larga de culori mai naturale, mai ales nuante de rosu si verde inchis, care raman clare chiar si in lumina puternica. Astfel, indiferent de aplicatie, de la jocuri la navigare pe web sau lucrul cu documentele, continutul dvs. prinde viata pe ecran.
Orice joc arata cel mai bine cu modurile de afisare joc prestabilite
Modurile de joc multiple calibrate din fabrica optimizeaza instantaneu nivelurile gamma de negru, rapoartele de contrast si claritatea pentru genurile FPS, RTS, RPG si AOS, ca sa puteti vedea excelent fiecare scena, indiferent de joc.
Meniul OSD in stil joc si luminile LED coordonate cu sunetul sporesc distractia
Dati stil jocurilor dvs. cu ajutorul meniului tabloului de bord OSD, conceput pentru integrare fluida in interfata de joc si al functiei Arena Lighting sincronizata cu sunetul, care imbunatateste experienta de joc prin intermediul unui spectacol de lumini pulsant si dinamic.
Brat dublu articulat, solid si ergonomic, pentru pozitionarea cu precizie a ecranului
Bratul puternic dublu articulat, conceput pentru jocurile cele mai solicitante, va ofera un control exact asupra modului in care pozitionati panoul de afisare, pentru a putea castiga orice concurs pe ecran.
Cel mai bun din clasa lui, cu un raport de contrast de 3000:1 si pierdere de lumina minima
Tehnologia avansata a panoului VA de la Samsung reduce la minim pierderile de lumina de pe intregul ecran si din colturi si ofera un raport de contrast de 3000:1 pentru nuante foarte inchise de negru si foarte stralucitoare de alb, chiar si in scenele cele mai intunecate si mai luminoase.
Imersiune mai profunda, confort sporit de vizualizare
Ecranul curbat 1800R, lider in industrie, va atrage intr-o experienta de joc asa cum nu o face niciun alt monitor. Iar cu modul Eye Saver si cu tehnologia Flicker Free, care reduc oboseala ochilor, puteti sa jucati mai mult si mai bine, cu un confort sporit.
Display
| Ecran | Curbat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | VA |
| Diagonala (inch) | 23.5 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 350 |
| Contrast | 3000:1 |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 144Hz |
| Alte caracteristici ecran | Ecran Curbat 1800R |
Conectivitate
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
Informatii suplimentare
| Video | Eye Saver Mode; Flicker Free; Quantum Dot Color; FreeSync; Game Color Mode; Screen Size Optimizer; Super Arena Gaming UX |
| Montare pe perete | VESA (75 x 75 mm) |
| Inclinare | -2(±2°) ~ 17°(±2°) |
| Pivot | Da |
| Pivotare (stanga/dreapta) | Stanga: -15°(± 2°) ~ Dreapta: +15°(± 2°) |
| Reglare pe inaltime | 140 mm |
| Putere consumata | 59 W (Max.); 36.0 W (Typ) |
| Alte specificatii | Eco Saving Plus |
| Standarde/Certificari | Clasa de eficienta energetica C |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, Cablu HDMI, Cablu DP, CD instalare, Ghid de instalare rapida |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 54.5 x 7.04 x 32.51 (Fara stand); 54.5 x 38.64 x 52.99 (Cu stand) |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 3.1 (Fara stand); 5.2 (Cu stand) |








