Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Whirlpool WSFE 2B19
Oferte fierbinți
Promo!
Nou Sigilat
Cumpara cu Livrare Gratuita in 1-4 ore in Chisinau
Livrare Gratuita in toata Tara 24 ore
Achitare la livrare, dupa ce verificati produsul
Garantie la service centru autorizat
Garantie 24 Luni
Oferta e valabila in limita stocului disponibil!
Промо!
Новый Запечатанный
Купи с бесплатной доставкe в течение 1-4 часов в Кишиневе
Бесплатная доставка по всей стране в течение 24 часов
Оплата при доставке, после проверки продукта
Гарантия в авторизованном сервисном центре
Гарантия 24 месяца
Акция действительна до окончания данной модели на складе!


Clasa de eficiență energetică: A +
Protecția mediului și reducerea facturilor de electricitate.

Consumul de apă (l / ciclu): 11.5 l

Nivelul zgomotului: 49 dB

Numărul de seturi: 10
Spațiu optim pentru vasele tale

Afișaj: LED
Clear electronic display for ease of use.

Număr de programe: 5
Rezultate minunate de spălare a vaselor cu programele automate.

Setarea timpului pentru pornirea automată a programului de spălare a vaselor.

Protecție împotriva inundației.

Coș special pentru tacâmuri și accesorii mici de bucătărie.

Nivel redus de zgomot și vibrații, economii de energie mai mari.

Reglarea coșului pentru tacâmuri și accesorii mici de bucătărie.

Datorită funcției Delay Start, poți seta programul necesar pentru a putea începe în cel mai potrivit timp - de ex. pe timp de noapte sau atunci când se aplică tarife reduse de energie electrică.

Nu mai trebuie să îți faci griji cu privire la siguranța locuinței dacă mașina de spălat funcționază pe timpul nopții. În partea de jos a mașinii de spălat vase WSFE2B19 există un flotor special care împiedică scurgerea apei din mașina de spălat vase.

Poți introduce tacâmurile într-un coș special în partea de jos a mașinii de spălat vase Whirlpool, astfel încât totul să fie perfect curat și strălucitor. Aceasta opțiune va permite obținerea unor rezultate mai bune la spălarea veselei și protejarea vaselor împotriva deteriorării.

Grație mașinii de spălat vase Whirlpool WSFE2B19, te vei bucura nu numai de vase de mâncare incredibil de strălucitoare, ci și de spălare performantă. Un motor invertor modern reduce nivelul vibrațiilor și al zgomotului, dar și consumul de energie electrică.

Dacă nu există suficient spațiu pentru vasele murdare în mașina ta de spălat, poți utiliza funcția de reglare a coșului superior care îți va permite să obții mai mult spațiu.
| Capacitate (seturi): | 10 |
|---|---|
| Numar de programe: | 5 |
| Clasa de eficienta energetica: | A+ |
| Clasa de eficienta la uscare: | A |
| Clasa de eficienta la spalare: | A |
| Tip afisaj: | LED |
| Control: | Mecanic |
| Optiune incarcare la jumatate: | Da |
|---|
| Nivele de temperatura: | 3 |
|---|---|
| Indicator terminare program: | Da |
| Consum de energie/ciclu de spalare: | 0.83 kWh |
|---|---|
| Consum anual de apa (l): | 3220 |
| Consum anual de energie (kWh): | 230 |
| Nivel zgomot: | 49 dB |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Greutate: | 41.5 kg |
| Latime (cm): | 45 |
| Dimensiuni (I x L x A) cm: | 90 x 45 x 59 |
| Adancime: | 59 cm |
| Inaltime: | 90 cm |
|
Garantie: Whirlpool WSFE 2B19 |
24 luni |



