Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Candy CDIH 1L949
Candy CDI 1L949
.Candy CDI 1L949
| Masina de spalat vase incorporabila Candy CDI 1L949, 9 seturi, 5 programe, Clasa A+, LED, 45 cm | |
![]() |
|
|
Menu à la carte Datorita "Menu à la carte" aplicatia te asista in alegerea ciclului de spalare potrivit in functie de incarcare (temperatura, durata, nivel de murdarie, etc.) Poti memora ciclurile tale favorite de spalare, iar functia Quick Start iti permite sa accesezi direct setarile cel mai recent folosite. |
|
|
Flexibilitate maxima si incarcare de 16 seturi Datorita combinatiei intre capacitatea exclusiva de 16 seturi si sistemul Maxi Plates, masina de spalat vase Candy ofera unicitate in ceea ce priveste flexibilitatea incarcarii. Incape totul inauntru si nu mai este nevoie sa iti faci griji legate de pre-spalare sau lasarea vaselor deoparte pentru a le spala de mana: toate vasele pe care le folosesti in mod normal de-a lungul zilei, dar si cele de dimensiuni MAXI cum ar fi platouri de servire, tavi mari, gratare, filtre de hota, etc. |
![]() |
|
Deschidere automatica a usii Sistemul automat de deschidere a usii poate fi selectat pentru mai multe programe de spalare, iar in timpul ciclului de uscare usa se va deschide automat cu cativa centimetri. Aceasta permite aerului sa circule in interiorul masinii de spalat vase. pentru a permite uscarea naturala a vesela. Durata ciclului selectat se va schimba pentru a permite optimizarea temperaturilor utilizate in timpul fazei de clatire si pentru reducerea semnificativa a consumului de energie. |
|
|
Cos cu incarcare faciala Candy va ofera un cos cu incarcare usoara, care va permite sa potriviti tavile datorita flexibilitatii oferite de cosul superior cu inaltime reglabila. |
|
|
Sfaturi si sugestii inteligente In plus, va ofera pe smartphone-ul dvs. informatii inteligente si usor de citit cu privire la modul de gestionare eficienta a spalarii vaselor dvs., economisind astfel timp si bani. |
|
|
Verificare inteligenta Smart Check-up este un ciclu scurt special, care permite controlul unei functionari perfecte ale urmatoarelor componente: blocarea usii, incarcarea supapei de admisie, supapa de regenerate, senzor de incalzire, pompa de scurgere. |
|
CARACTERISTICI GENERALE
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip | Complet incorporabila |
| Slim | Da |
| Capacitate incarcare | 9 seturi |
| Numar programe | 5 |
| Numar cosuri | 2 |
| Culoare | Alb |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Stil panou comanda | Integrat |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 81.5 cm |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 55 mm |
FUNCTII SI PROGRAME
| Functii | Indicator terminare program Protectie impotriva inundatiilor Indicator sare Pornire programabila Incarcare la jumatate Cos superior ajustabil |
ENERGIE & PERFORMANTA
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Eficienta energetica uscare | Clasa A |
| Nivel zgomot | 49 dB |
| Consum anual energie | 193.2 kWh |
| Consum de energie/ciclu de spalare | 0.68 kWh |
| Consum mediu anual de apa | 2520 l |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 91 |





