Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Panasonic HC-V180EP-K
Oferte fierbinți
Scurta descriere
Camera video Panasonic HC-V180 este insotitorul perfect in vacante, pentru a filma peisaje, prietenii si familia cu o incadrare stabila si clara datorita functiei de detectare a tremuratului mainii pe 5 axe.
Unghiul larg de cuprindere de 28mm al camerei este ideal pentru fotografiile de grup, va ajuta sa cuprindeti mai multe persoane in cadru si un fundal mai larg.
Datorita functiei zoom inteligent 90x, puteti captura cu usurinta obiecte aflate la distanta, fara a afecta calitatea imaginii.
Zoom optic 50x si zoom inteligent 90x
Poti fotografia usor obiecte aflate la distanta, folosind functia Zoom Inteligent de 90x. Poti folosi si zoom-ul optic de 50x pentru a adauga emotie si dinamica filmelor tale.

Unghi larg de 28mm
Datorita unghiului larg de cuprindere de 28mm, veti reusi sa cuprindeti mai multi oameni si mai mult fundal in filmare. Aceasta functie este folositoare mai ales atunci cand vreti sa fotografiati un grup mare de oameni intr-un spatiu mic.

Incadrare corecta
Functiei Level Shot identifica si corecteaza inclinarea imaginilor. Setarea are trei nivele, OFF, Normal sau Strong, depinzand de situatia de fimare.

Rezultate clare, fara blur
Hybrid O.I.S foloseste o corectie pe cinci axe pentru a corecta miscarea nedorita, indiferent daca filmati dintr-un unghi larg sau la zoom mare. Astfel, veti obtine imagini clare in orice situatie.

Senzor BSI
Datorita senzorului BSI, veti captura imagini de inalta calitate indiferent de conditiile de iluminare. Puteti filma scene frumoase si obiecte, in interior sau pe timp de noapte, fara prea mult zgomot de imagine.

Control creativ
Camera iti pune la dispozitie o serie de efecte - Miniature Effect, 8mm Movie, Silent Movie, Time Lapse - care te ajuta sa faci filmari incredibile, dupa preferintele tale.

| Rezolutie senzor (pixeli): | 2.2 MP |
|---|---|
| Dimensiune senzor: | 1/5.8 |
| Tip senzor: | MOS |
| Numar senzori: | 1 |
| Full HD: | Da |
|---|---|
| Mediu inregistrare: | Memory Card |
| Format inregistrare video: |
AVCHD MP4 iFrame |
| Efecte digitale: | Film silentios |
|---|---|
| Iluminare minima (lux): | 1 (in modul nocturn) |
| Mod de noapte: | Da |
| Rezolutie poze: |
3408 x 2272 1920 x 1080 4224 x 2376 1728 x 1152 3136 x 2352 640 x 480 |
| Aspect imagine: |
4:3 16:9 |
| Apertura maxima: | 1.8 - 4.2 |
|---|---|
| Distanta focala (mm): | 2.06 - 103 mm |
| Zoom digital: | 150x |
| Zoom optic: | 50x |
| Sistem audio: | Dolby Digital pe 2 canale |
|---|---|
| Microfon: | Da |
| Diagonala LCD (inch): | 2.7 |
|---|---|
| Rezolutie lcd (pixeli): | 230 K |
| Interfata PC: | USB 2.0 High Speed |
|---|---|
| Interfata: |
1 x AV-in Hdmi (Mini) |
| Focalizare auto/manuala: | Da |
|---|
| Incarcator: | Da |
|---|---|
| Tip baterie: | Li-Ion 1940 mAh |
| Capacitate baterie la functionare (ore): | 1h 5 min |
| Consum (W): | 5.4 |
| Accesorii incluse: |
Cablu USB Cablu HDMI Incarcator Software CD Adaptor alimentare |
|---|---|
| Dimensiuni (W x H x D mm): | 53 x 59 x 116 mm |
| Greutate: | 211 g |
| Culoare: | Negru |
| Garantie: | 24 luni |
PANASONIC HC-V180EP-K, Full HD, 1/5.8" BSI MOS, Zoom optic 50x
camera video PANASONIC HC-V180EP-K
PANASONIC HC-V180EP-K, Full HDPANASONIC HC-V180EP-K, Full HD, 1/5.8" BSI MOS








