Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
AOC C3583FQ/BS
Monitor LED Curbat Gaming AOC C3583FQ/BS 35 inch
Rata de refresh de 160 Hz
Cei 160 de Hz afiseaza imaginile clar pe intreg ecranul. Prin ultilizarea overclocking-ului pentru rata de refresh, monitorul afiseaza si cele mai critice imagini eliminand efectul de blurare.


Monitor de tip AMVA
AMVA (Advanced Multi-Domain Vertical Alignment) afiseaza efectul de contur alb-negru profund si un contrast super performant de 2000:1 pentru imagini intense si luminoase.
2000 mm raza de curbura
AOC C3583FQ este cel mai curbat monitor avand un nivel inalt de imersiune astfel incat jucatorii nu vor fi distrasi in timpul jocului.


Tehnologie Flicker Free
Cele mai multe monitoare utilizeaza PWM (pulse width modulation) pentru controlul luminozitatii. Modificarile luminozitatii pot crea disconfort, dureri de cap si altele, in special in spatiile intunecate. Tehnologia Flicker Free utilizeaza un sistem backlight.
| Tip display: | LED |
|---|---|
| Tip panel: | VA |
| Diagonala: | 35 inch |
| Rata refresh: | 160 Hz |
| Rezolutie optima: | 2560 x 1080 |
| Timp de raspuns: | 4 ms |
| Aspect imagine: | 21:9 |
| Format ecran: |
Ultrawide; Curved |
| Dimensiune punct: | 0.32 mm |
| Numar culori: | 16.7 milioane |
| Contrast: | 50.000.000:1 |
| Luminozitate: | 300 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate: | 178 / 178 ° |
| Inclinare: | -5 / +15 ° |
|---|
| Conectori: | 2 x Jack 3.5 mm |
|---|
| Tehnologii: |
Low Blue; Flicker Free |
|---|---|
| Boxe integrate: | Da |
| Tuner TV: | Nu |
| Caracteristici speciale: |
MHL Ready FreeSync |
| Utilizare: | Gaming |
|---|---|
| Putere consumata: | 60 W |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 11.6 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D): | 844.6 x 458 x 213.6 mm |






