Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Acer Predator XB271HU
Oferte fierbinți

IPS
Tehnologia avansata a panourilor IPS ofera cele mai bine culori fara a face vreun compromis in privinta vitezei. Vedeti lumile din jocuri in culori exceptionale.WQHD
Totul este imbunatatit cu mai multi pixeli. Texturile sunt mai clare datorita rezolutiei de 2560 x 1440 WQHD. Dupa cum stiti, este un aspect important ce priveste rezolutia pentru jocurile de mare viteza.

Fluiditate noua
Experimentati o fluiditate complet noua. NVIDIA® G-SYNCTM elimina suprapunerile de cadre si reduce intarzierile acestora pentru jocuri PC legendare.
ZeroFrame
Doi sunt mai buni decat unul. Bucurati-va de configuratii captivante cu mai multe monitoare cu ajutorul cadrelor ZeroFrame, care va mentin in joc.NVIDIA® G-SYNC
NVIDIA® G-SYNC creeaza o experienta de joc uniforma prin sincronizarea cadrelor redate de GPU-ul dumneavoastra cu rata de reimprospatare a monitorului. Acest proces avansat elimina complet suprapunerile de cadre si reduce intarzierile acestora.

Inainte
Iluminatul ambiental, baza din aluminiu si designul ZeroFrame va poarta in viitor.Inapoi
Unghiurile dinamice puternice si inclinarea ergonomica/reglajul pe inaltime completeaza imaginea.

Preluati controlul
Infrangeti-va inamicii cu Predator GameView. Tragerea la tinta si profilurile de joc ce pot fi personalizate va ofera superioritate.
Predator EyeProtect
Tehnologia Predator EyeProtect fara scintilatii, functia de filtrare a luminii albastre, tehnologia ComfyView si de atenuare a luminii reduc oboseala ochilor determinata de sesiunile lungi de joc.Predator GameView
Tehnologia Predator GameView va permite sa reglati vizibilitatea in zone intunecate, sa faceti reglaje de culoare precise si sa configurati tinte pentru acuratete in focurile trase fara ochire. Salvati setarile personalizate in trei profiluri interschimbabile oricand.
| Tip display: | LED |
|---|---|
| Tip panel: | IPS |
| Diagonala: | 27 inch |
| Rata refresh: | 144 Hz |
| Rezolutie optima: | 2560 x 1440 |
| Timp de raspuns: | 4 ms |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Format ecran: | Wide |
| Numar culori: | 16.7 milioane |
| Contrast: | 100.000.000:1 |
| Luminozitate: | 350 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate: | 178 / 178 ° |
| Inclinare: | 5° - 35° |
|---|---|
| Inaltime ajustabila: | 120 mm |
| Tehnologii: |
G-Sync; Flicker Free |
|---|---|
| Certificari: | TCO 6.0 |
| Boxe integrate: | Da |
| Utilizare: | Gaming |
|---|---|
| Standard suport perete: | VESA 100 x 100 mm |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 8 kg |
| Dimensiuni (W x H x D): | 614.7 x 401.3 x 269.2 mm |
| Garantie: | 24 luni |







