Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG LS27R350FHUXEN, 27", Full HD, 75Hz, FreeSync, gri-negru
Oferte fierbinți
VIZUALIZARE EXTINSA
Design simplist, sofisticare totala. Maiestria rafinata face diferenta intr-un monitor cu ecran plat de 27 inci care este serios in ceea ce priveste stilul. Ecranul cu 3 laturi cu margini subtiri si suportul sub forma de Y subtire aduc un aspect minimalist. Intr-o configuratie de monitorizare duala, afisajele se aliniaza pentru o vedere aproape fara spatiu.

DOAR ACTIUNE. NICIUN DELAY.
Bucura-te de o experienta fluida de divertisment. Tehnologia AMD Radeon FreeSync™ mentine rata de refresh a monitorului sincronizata cu cea a placii video, reducand aparitia imaginilor neclare. Vizioneaza filme si joaca-te fara intreruperi. Chiar si scenele cu actiune rapida sunt redate perfect.

MODUL JOC
Setarile ideale de joc iti ofera instantaneu un avantaj. Optimizeaza setarile de culoare si contrast, astfel vei vedea scenele mai realist si vei depista inamicii ce se ascund in locuri intunecate. Modul Joc se adapteaza oricarui joc, astfel incat ecranul se va umple afisand toate detaliile existente.

SCENE FLUIDE
Acum, toate scenele de actiune se succed impecabil. Rata de refresh de 75 Hz ofera o perspectiva mai fluida. Indiferent daca vizionezi serialul TV preferat sau daca urmaresti un videoclip sau te joci, te bucuri de o experienta fara intreruperi si fara delay.

CONCENTRARE USOARA
Protejeaza-ti ochii in timp ce te concentrezi. Tehnologia avansata previne oboseala ochilor pentru a-ti spori confortul. Flicker Free elimina palpairea obositoare si iritanta a ecranului, in timp ce modul Eye Saver reduce lumina albastra emisa. Ochii tai raman odihniti pe o perioada indelungata.

VERSATILITATE REALA
Conecteaza-te la mai multe dispozitive deodata. Dispunand de porturi HDMI si D-sub, mai multe dispozitive pot fi conectate concomitent la monitor pentru o adaptabilitate completa. Acum, spatiul tau de lucru este mai versatil, deoarece beneficiezi de posibilitati suplimentare de conectare.

Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | IPS |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7M |
| Luminozitate (cd/mp) | 250 |
| Contrast | 1000:1(Typical) |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 75 Hz |
| Alte caracteristici ecran | FreeSync; Gama de culori (NTSC 1976): 72% |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
Informatii suplimentare
| Caracteristici video | FreeSync, Samsung MagicBright, Eye Saver Mode, Flicker Free, Mod Joc |
| Montare pe perete | VESA (75 x 75 mm) |
| Inclinare | -2˚(±2˚)~22˚(±2˚) |
| Putere consumata | 25 W |
| Standarde/Certificari | Clasa energetica: A+ |
| Alte detalii | Eye Saver Mode; Flicker Free |
| Continut pachet | Monitor, Cablu alimentare 1.5 m, Cablu HDMI |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |
Altele
| Culoare | Gri, Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 61.17 x 5.13 x 35.99 (fara stand); 61.17 x 25.05 x 46.3 (cu stand) |
| Greutate (Kg) | 3.5 (fara stand); 4.5 (cu stand) |




