Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
DELL SE2716H
Oferte fierbinți

Design curbat atractiv si elegant
Vizualizare perfecta
Datorita celor mai subtiri margini din lume (7,7 mm) ale unui monitor curbat de 27 de inchi, va puteti bucura de o vizualizare aproape continua pe mai multe ecrane.
Suport robust
Suportul rezistent va permite sa inclinati monitorul cu usurinta, facandu-va mai putine griji ca se clatina.
Aspect elegant
Prin finisajul negru rafinat, de pian, acest monitor are un design atractiv, incadrandu-se in orice decor.
Sunet superb
Boxele de 9 W orientate in jos se integreaza perfect la baza ecranului monitorului, oferind un sunet bogat si puternic.
|
Sunetul captivant este insotit de o experienta de vizualizare confortabila Bucurati-va de un monitor curbat cu ecran captivant, care va invaluie simturile cu imagini uimitor de detaliate si sunete clare.
|
![]() |
![]() |
Usor de utilizat - Construit sa reziste Ramaneti conectat pe mai multe dispozitive, de la dispozitive mobile la sisteme pentru jocuri, prin intermediul portului VGA, al celor doua porturi combinate HDMI/MHL, al intrarii audio si al portului pentru casti. Puteti sta linistit stiind ca monitorul Dell include Service cu schimb in avans1 timp de trei ani2 in cadrul Garantiei limitate pentru hardware timp de trei ani. Amprenta de carbon redusa: monitorul Dell de 27 de inchi respecta cele mai recente standarde de reglementare si de mediu:
|
Display
| Ecran | Curbat |
| Tip ecran | LED |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.3114 x 0.3114 |
| Timp de raspuns (ms) | 6 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | 3000:1 (nativ); 8M:1 (dinamic) |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 60 Hz |
| Alte caracteristici ecran | Antireflex, cu duritate 3H |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 2 |
| Audio in | Da |
| Jack 3.5mm | Da |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Da |
| Audio | 2 difuzoare de 9W |
| Inclinare | -5°~21° |
| Putere consumata | 29W |
| Securitate | Slot pentru incuietoare de securitate (incuietoare cu cablu comercializata separat) |
| Alte specificatii | Panou curbura: 4000 mm radius |
| Standarde/Certificari | ENERGY STAR 6; EPEAT Silver; TCO Certified Displays; RoHS Compliant |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, Cablu HDMI, Drivere si documentatie, Ghid de instalare rapida |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 61.65 x 17.61 x 45.77 (Cu stand) / 61.65 x 7.12 x 36.66 (Fara stand) |
| Culoare | Negru-gri |
| Greutate (kg) | 6.26 (Cu stand) |









