Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG LU28E590DS
Oferte fierbinți
Descoperiti detaliile unei imagini extrem de realiste la calitate UHD
Monitorul UHD Samsung UE590 ofera experienta vizualizarii, a jocurilor pe PC si multe altele, toate la o calitate Ultra HD uimitoare a imaginii. Imaginile superbe cu uluitoarea performanta de 8 milioane de pixeli sunt afisate la o rezolutie de 4 ori mai mare decat Full HD. Vizualizati continutul 4K asa cum a fost conceput sa fie vazut, cu detalii realiste care va vor da senzatia ca sunteti cu adevarat acolo. Experimentati un nou nivel de claritate cu Ultra High Definition.
Duceti divertismentul pe noi culmi ale imersiunii si confortului
AMD FreeSync: Sincronizeaza rata de refresh dinamic a ecranului cu frecventa cadrelor continutului, minimizand latentele si reducand masiv efectul de rupere a imaginilor in timpul jocului.
Modul Game: Reglati instantaneu setarile monitorului dvs. pentru o experienta de gaming optimizata pe ecranul monitorului. Modul Game imbunatateste culorile intunecate ale imaginii astfel incat sa puteti vedea clar toata actiunea.
Bucurati-va de o calitate de neegalat a imaginii, cu o rezolutie extrem de clara si miliarde de culori
1 miliard de culori: Avand de 64 de ori mai multe culori decat monitoarele conventionale, imaginile sunt atat de detaliate, clare si realiste incat va vor taia respiratia.
Cel mai inalt nivel de luminozitate: Avand cel mai inalt nivel de luminozitate, de 370 cd/m², imaginile sunt mai vii si extrem de clare.
Caracteristici puternice de multitasking pentru productivitate maxima
PBP: Picture-by-Picture va permite sa vizualizati 2 surse diferite de continut pe un singur ecran, pastrand calitatea originala a sursei.
PIP 2.0: Vizualizati in multitasking o varietate de continuturi, gratie compatibilitatii tehnologiei Picture-in-Picture 2.0 cu mai multe tipuri de intrari. Puteti redimensiona cea de-a doua imagine astfel incat sa acopere pana la 25% din ecran si o puteti pozitiona oriunde doriti, si puteti chiar sa controlati cu usurinta setarile de sunet.
Conectivitate imbunatatita cu o interfata tripla
Monitorul UE590 este dotat cu o interfata hardware cu conexiuni utile si avansate pentru a va maximiza experienta de gaming. Aceasta asigura conectivitatea optima cu PC-ul si echipamentul AV prin intermediul diferitelor porturi HDMI 1.2 si 2, ceea ce o face partenerul ideal atat pentru o consola de jocuri, cat si pentru PC.
Design sofisticat negru mat si suport in forma de T cu finisaj metalic
Design sofisticat: Datorita designului si tehnologiei atent realizate, UE590 este mult mai mult decat un monitor extrem de elegant - este conceput cu grija, avand ca prim obiectiv placerea de a vizualiza continutul. Corpul monitorului are o uimitoare culoare negru mat, incadrat perfect de un cadru ingust cu marginea metalica, sustinut de un suport in forma de T cu finisaj metalic asortat. Suport VESA: Datorita compatibilitatii cu sistemul VESA 75 x 75, veti putea monta cu usurinta monitorul pe orice perete. Inclinare: Ecranul se poate inclina usor si lin in fata cu 20° si in spate cu 2° pentru vizualizare confortabila.
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | TN |
| Diagonala (inch) | 28 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.16 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 1.07 miliarde |
| Luminozitate (cd/mp) | 370 |
| Contrast | Tipic: 1000:1; Dinamic: Mega ∞ DCR |
| Unghi vizibilitate | 170°/160° |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 60 Hz |
| Alte caracteristici ecran | Zona activa: 620,93 mm (H) x 341,28 mm (V); NTSC 72% |
Conectivitate
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| Jack 3.5mm | Da |
Informatii suplimentare
| Montare pe perete | VESA (75 x 75 mm) |
| Inclinare | -2° (±2°) - 15° (±2°) |
| Alte specificatii | Comptibilitate: Windows, Mac |
| Standarde/Certificari | EnergyStar 6.0 |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, Cablu HDMI, Cablu DP, Ghid de instalare rapida |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | Cu suport: 66.09 x 18.71 x 46.85 / Fara suport: 66.09 x 7.35 x 38.13 |
| Culoare | Negru-gri |
| Greutate (kg) | Cu suport: 5.28 / Fara suport: 4.71 |








