Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG LS27E510CS
Oferte fierbinți
Curbat dupa linia ochilor pentru confort de vizionare optim
- Curbura de 4000R: Curbura optima care asigura vizualizarea confortabila pe un ecran de 27”, oferind un camp vizual mai larg, care este bland cu ochii.
- Cercetare cognitiva: Specialistii au descoperit ca oamenii percep curbele ca fiind mai reconfortante vizual decat liniile dure si unghiurile. Simpla vizualizare a liniilor curbe ale unui obiect declanseaza senzatia de relaxare in creier.
Calitate uimitoare a imaginilor, din toate unghiurile
- Raport de contrast static de prima clasa, 3000:1: Mai intens decat monitoarele conventionale, oferind imagini de un realism autentic cu negru mai profund, alb imaculat, culori uimitor de stralucitoare si pierderi de lumina mai reduse.
- Unghi larg de vizualizare: Ofera un unghi de vizualizare de 178° atat orizontal, cat si vertical, pentru o experienta de vizualizare optima, din orice unghi.
Conceput in mod ingenios pentru a minimiza pierderile de lumina
Datorita cristalelor lichide aliniate vertical, ecranul curbat al monitorului Samsung ofera tonuri de negru mai uniforme pe tot ecranul cu pierderi minime de lumina, comparativ cu ecranele IPS.
Duceti divertismentul pe noi culmi ale imersiunii si confortului
- Modul Game: Reglati instantaneu setarile monitorului dvs. pentru o experienta de gaming optimizata pe ecranul monitorului. Modul Game imbunatateste culorile intunecate ale imaginii astfel incat sa puteti vedea clar toata actiunea.
- Timp de raspuns rapid, de 4 ms / Rata de improspatare de 60 Hz: Vedeti chiar si cele mai rapide miscari de pe ecran clar si fluent, fara incetosari, trepidatii sau umbre.
Protejeaza ochii pentru o experienta de vizualizare mai confortabila
- Modul Eye Saver: Spre deosebire de alte culori emise de ecrane, lungimile de unda ale luminii albastre au un efect mai stimulator asupra retinei, cauzand oboseala ochilor. Modul Eye Saver optimizeaza confortul dvs. de vizualizare, reducand in mod inteligent emisiile de lumina albastra la simpla apasare a unui buton.
- Flicker Free: Tehnologia Flicker Free reduce palpairea ecranului pentru o experienta de vizualizare mai confortabila.
Display
| Ecran | Curbat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | VA |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.3114 x 0.3114 |
| Timp de raspuns (ms) | 4 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 250 |
| Contrast | Tipic: 3.000:1 / Dinamic: Mega ∞ DCR |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 60 Hz |
| Alte caracteristici ecran | Zona activa: 597.888mm (H) x 336.312mm (V) |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| Jack 3.5mm | Da |
Informatii suplimentare
| Video | Flicker Free; Samsung MagicBright; Eye Saver Mode; Game Mode; Image Size |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -2º ~ 20º |
| Putere consumata | 28W |
| Alte specificatii | Samsung MagicUpscale; Eco Saving Plus; Compatibil: Windows, Mac |
| Standarde/Certificari | Energy Star 6.0 |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, Cablu VGA |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | Cu suport: 62.32 x 18.16 x 46.3 / Fara suport: 62.32 x 5.99 x 36.57 |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | Cu suport: 5.52 / Fara suport: 4.91 |








