Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG LS32D85KTSR
|
Vizionati mai mult continut la o rezolutie incredibila a ecranului Monitorul Samsung LED SD850 prezinta un uluitor afisaj WQHD la o rezolutie de 2560 x 1440 pixeli, reprezentand de patru ori rezolutia HD (720p). Este perfect pentru companiile si domeniile care se bazeaza pe accesul la detalii extrem de fine oferite de monitor. Rezolutia imbunatatita a afisajului ofera o mai mare eficienta si calitate si reprezinta un element necesar pentru a oferi cea mai buna experienta si calitate.
Design minimalist Optimizati experienta de vizionare si cresteti productivitatea datorita standului ergonomic care ofera utilizatorului posibilitatea de a alege inaltimea si unghiul, demonstrand astfel ca un monitor poate avea stil, fiind in acelasi timp ergonomic. Puteti regla monitorul in mai muulte moduri: inaltime, rotire, inclinare si pivotare, astfel incat sa-l potriviti nevoilor dumneavoastra de zi cu zi. |
|
Multitasking in cele mai bune conditii cu PIP 2.0 Cea mai recenta tehnologie Picture-in-Picture 2.0 va permite sa lucrati in multitasking si sa vizionati videoclipuri care mentin rezolutia sursei in proportie de 100%. Indiferent daca rezolutia este de 720p sau 480p, PIP 2.0 nu reduce rezolutia continutului si o mentine la acelasi nivel, la fel de clara si exacta ca si cea a monitorului. |
![]() |
![]() |
Vedeti culorile perfect din orice unghi v-ati aseza Maximizati experienta vizionarii cu ajutorul tehnologiei superioare PLS (Plane to Line Switching) de la Samsung. Ecranele obisnuite sufera de ceea ce se numeste deplasarea culorilor, reducand calitatea imaginii si a culorilor la vizionarea din unghi ascutit fata de monitor. Monitorul Samsung LED SD850, care poate acoperi un ungi de vizualizare de 178̊, atat vertical, cat si orizontal, ofera o imagine precisa si detaliata, mentinand culorile realiste, chiar cand sunt vizionate din unghiuri extreme, astfel incat sa furnizeze intotdeauna o experienta vie si stralucitoare. |
|
Utilizati un singur monitor pentru a vedea 2 continuturi diferite Aceasta tehnologie avansata de multitasking va permite sa faceti lucruri pe care nu le-ati fi putut realiza inainte. Cu Picture-by-Picture, puteti conecta doua PC-uri la acelasi monitor, vazand simultan cele doua desktopuri pe un singur ecran impartit in doua. Conectati laptopul si PC-ul desktop si utilizati-le pe ambele cu usurinta, fara a mai fi nevoit sa va uitati la monitoare diferite – aveti totul la indemana dintr-o privire. |
![]() |
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | VA |
| Diagonala (inch) | 32 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 1.07 miliarde |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | 3000:1 (tipic); Mega ∞ (dinaminc) |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Rezolutie (pixeli) | 2560 x 1440 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Alte caracteristici ecran | Zona vizualizare efectiva: 70.85 cm (H) x 39.85 cm (V) |
Conectivitate
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 4 + 1 ascendent |
| Audio in | Da |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Video | Samsung MagicBright3; Image Size; PIP 2.0; PBP; Game Mode |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5° (±2°) to + 20° (±2°) |
| Pivotare (stanga/dreapta) | -30° (+0, -2°) to + 30° (+2°, 0) |
| Reglare pe inaltime | 130 mm |
| Putere consumata | Cu USB: Typ 95 W, Max 100 W / Fara USB: Typ 60 W, Max 65 W |
| Alte specificatii | Eco Saving; Off Timer; USB Super-charging; Magic Up-scaling; Eco Light Sensor |
| Standarde/Certificari | Energy Star 6.0, TCO, EPEAT SILVER |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, Cablu HDMI, Cablu DVI-DL, Cablu USB 3.0, CD instalare (manual), Ghid de instalare rapida |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 74.13 x 50-63 x 28 (Cu stand) / 74.13 x 6.85 x 44.1 (Fara stand) |
| Culoare | Negru-Titanium Silver |
| Greutate (kg) | 12.2 (Cu stand) / 9.4 (Fara stand) |











