Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ACER B276HLymdpr
Oferte fierbinți
Detalii clare
Concentrati-va mai bine asupra sarcinilor dvs. datorita rezolutiei foarte mari a acestor monitoare. Alegeti de la rezolutia Full HD, WQHD(1) pana la rezolutia Ultra HD (4K2K)(1), care ofera de patru ori mai multi pixeli si detalii decat Full HD.
Design flexibil
Gasiti un unghi de lucru perfect pentru dvs. cu Acer ErgoStand(1), un suport care va permite sa reglati cu usurinta inaltimea ecranului si va permite sa il inclinati si rotiti cu usurinta. O alta caracteristica deosebita a functiei ErgoStand este faptul ca va permite rotirea fara efort a ecranului pentru modul portret.
Design ecologic
Monitoarele seria Professional respecta cerintele RoHS, EPEAT Gold, TCO si ENERGY STAR 6.0.(1) Designul avansat Acer EcoDisplay si lumina de fundal LED alba permit economii semnificative. Peste 10% din materialele utilizate la aceste monitoare sunt reciclate din plastic postconsum (PCR),(2) reducand suplimentar impactul asupra mediului.
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | VA |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.311 x 0.311 |
| Timp de raspuns (ms) | 6 |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | Tipic: 1000:1; Dinamic: 100M:1 |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Frecventa orizontala (KHz) | 30-80 |
| Frecventa verticala (Hz) | 55-75 |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 60 Hz |
| Alte caracteristici ecran | NTSC (%): 72; 3H |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| DVI | 1 |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Da |
| Audio | 2 difuzoare de 2W |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5º ~ 35º |
| Pivot | 90° |
| Pivotare (stanga/dreapta) | 60º / 60º |
| Reglare pe inaltime | 150 mm |
| Putere consumata | Min 28.5W |
| Securitate | Kensington |
| Alte specificatii | Wide Viewing Angle; Comfyview |
| Standarde/Certificari | EPEAT Gold; TCO '06; ES 6.0 |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, Cablu VGA, Cablu DVI, Cablu DP, Manual |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 64 x 22.1 x 40.8-55.8 |
| Culoare | Gri inchis |
| Greutate (kg) | 7.67 |








