Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LG 34UM88-P
Oferte fierbinți
21:9 UltraWide™ este cel mai bun
Perfect pentru activitati multiple si divertisment, LG 21:9 UltraWide™ este intotdeauna alegerea corecta. O gama completa de monitoare 21:9 UltraWide™, atat curbate, cat si plate, sunt disponibile pentru a va satisface nevoile.
|
21:9 Curved UltraWide™ QHD cu afisaj IPS Afisajul 21:9 UltraWide QHD (3440*1440) va permite sa depasiti limitele spatiului ecranului. Cu afisajul IPS confortul vizual este garantat, asigurandu-se exprimarea vie si clara a culorii.
![]() |
|
Frumusetea lui ArcLine Inspirat de frumusetea si puterea naturii, ArcLine completeaza designul cu un accent estetic rafinat.
![]() |
|
Compatibilitatea Thunderbolt™ 2 cu dispozitivele Mac Cu portul Thunderbolt™ 2 pentru dispozitive Mac, puteti profita de o transmisie de date de 4 ori mai rapida fata de USB 3.0, si puteti extinde mai usor capacitatea de calcul printr-o configuratie simpla de tip ghirlanda, fara nevoia unui conector suplimentar.
![]() |
![]() |
Exprimare perfecta a culorii Vi se garanteaza o grafica captivanta printr-un spatiu color sRGB mai mare de 99%. Claritatea culorii este asigurata prin testele de calibrare a culorii, care sunt efectuate pe linia de productie si pe hardware-ul deja calibrat, cu demultiplicator integrat. |
|
Design tehnologic avansat Suportul reglabil, cu functia de inaltime (Height) si inclinare (Tilt) va permite crearea unor conditii de lucru confortabile.
![]() |
|
Eficienta sporita a muncii Modurile Screen Split (scindare ecran) si PIP (picture-in-picture) va ajuta sa deveniti cu adevarat un utilizator polivalent.
![]() |
![]() |
Aplicabilitate exceptionala Controlul OnScreen si presetarile My Display va permit sa personalizati cu usurinta setarile monitorului, prin cateva clicuri de mouse. |
|
Incarcare rapida la USB 3.0 Incarcati rapid bateria unui dispozitiv conectat, utilizand portul USB 3.0 al produsului.
![]() |
|
Convergenta superioara a functiei FreeSync si a modelului 21:9 UltraWide™ Noua epoca inovatoare FreeSync a sosit. Pe modelul 21:9 UltraWide™ QHD de 34 inchi puteti experimenta urmatorul nivel al gamingului, fara intreruperi si dublari de imagine.
![]() |
|
Modul Game Modul Game (jocuri), constand in modurile FPS, RTS si Custom (personalizat), ofera o experienta personalizata de gaming, care variaza in functie de genuri.
![]() |
Complet echipat cu functie pentru invingatori
Black Stabilizer (stabilizatorul pentru zone negre) este deosebit de util pentru detectarea obiectelor, inclusiv a inamicilor care se ascund in colturi intunecate. Functia Dynamic Action Sync (sincronizare dinamica a actiunii) va permite sa atacati mai rapid inamicii, cu o rata redusa de intarziere.

Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | IPS |
| Diagonala (inch) | 34 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.2325 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 10bits (8bit+FRC), 1.07B |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | 1000:1 |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Frecventa orizontala (KHz) | 30~90 |
| Frecventa verticala (Hz) | 56~61 |
| Rezolutie (pixeli) | 3440 x 1440 |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Alte caracteristici ecran | non Glare; sRGB over 99% |
Conectivitate
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 3 (1 upstream, 2 downstream) |
| Thunderbolt | 2 |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Da |
| Audio | 2 x 7W; Maxx audio |
| Video | Picture Mode; Reader Mode; Freesync (DP 40~60Hz); Game mode; Screen split2.0 (in OSC); PBP; Flicker safe |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5° ~ 20° |
| Reglare pe inaltime | 120 mm |
| Putere consumata | 70W |
| Securitate | Key Lock |
| Alte specificatii | Stabilizator de negru; Smart Energy saving; DDC/CI; HDCP; Quick Charge |
| Standarde/Certificari | TUV - Type; UL(cUL); FCC-B,CE; EPA 6.0; ErP; EPEAT Gold |
| Accesorii incluse | CAblu de alimentare, Cablu DisplayPort, Cablu HDMI, Manual |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 82.99 x 4.92 x 37.95 (Fara suport); 82.99 x 25.24 x 42.89 - Jos / 82.99 x 25.24 x 54.89- Sus (Cu suport) |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 6.3 (Fara suport); 8.4 (Cu suport) |

















