Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Vision Touch VTTV A32HDS
Vision Touch VTTV A32HDS
Vision Touch VTTV A32HDS
Vision Touch VTTV A32HDS Vision Touch VTTV A32HDS, 81 cm, HD Televizor Smart LED, Vision Touch VTTV A32HDS, 81 cm, HD Televizor Smart LED, Vision Touch VTTV A32HDS Vision VTTV A32HDS Vision A32HDS
| Tip: | LED |
|---|---|
| Sistem de operare: | Linux |
| Tip ecran: | Plat |
| Tip TV: | Smart TV |
| Sistem audio: | Stereo |
|---|---|
| Iesire sunet (RMS): | 16 W |
| Diagonala: | 81 cm |
|---|---|
| Rezolutie: | HD |
| Rezolutie (pixeli): | 1366 x 768 |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Distanta de vizionare: | 1.5 m |
| Tuner digital: |
DVB-C; DVB-T |
| Player multimedia integrat: | Da |
| Timp de raspuns: | 8.5 ms |
| Unghi de vizibilitate: | 178 / 178 ° |
| Luminozitate: | 200 cd/mp |
| Contrast nativ: | 3000:1 |
Vision Touch VTTV A32HDS
| HDMI: | 3 |
|---|---|
| USB 2.0: | 2 |
| Slot CI+: | Da |
| Iesire audio optica: | Da |
| Jack Casti: | Da |
| Retea: | Wi-Fi |
| Eficienta energetica: | Clasa A |
|---|---|
| Putere consumata: | 38 W |
| Accesorii incluse: |
Baterii Manual utilizare Telecomanda |
| Culoare: | Negru |
| Vesa (mm): | 100 x 100 |
| Greutate: | 4.2 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) cu stand: | 729 x 429 x 77.4 mm |
| Garantie: | 24 luni |
Vision Touch VTTV A32HDS Vision Touch VTTV A32HDS, 81 cm, HD Televizor Smart LED, Vision Touch VTTV A32HDS, 81 cm, HD Televizor Smart LED, Vision Touch VTTV A32HDS Vision VTTV A32HDS Vision A32HDS








