Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Allview 32ATS5500
Oferte fierbinți
Allview 32ATS5500
Allview 32ATS5500
Allview 32ATS5500 allview 32ats5500-h allview 32ats5500-hn allview 32ats5500 81 cm hd android led smart allview 32ats5500-h allview smart tv 32ats5500-h

Transforma interactiunea cu SMART TV-ul in distractie!
Traieste la intensitate maxima fiecare moment, cu televizorul tau smart! Intra in actiunea celor mai iubite filme sau jocuri si lasa-te captivat de imagine si sunet! Navigheaza cu usurinta in meniul SMART al televizorului si bucura-te de experiente unice.
Design-ul edge less introdus odata cu seria 5500 se inacadreaza perfect oricarui spatiu ambiental.
Design-ul edge less introdus odata cu seria 5500 se inacadreaza perfect oricarui spatiu ambiental.

UI atractiv si intuitiv
Cu un UI special creat pentru seria SMART de la Allview, beneficiezi de o experienta interactiva superioara, adaptata nevoilor tale. Programul tv ruleaza simultan cu meniul SMART, iar tu navighezi cu usurinta, ramanand conectat permanent la posturile preferate.


Continut organizat
Cautarea in continutul tau media este mai facila ca oricand. Muzica ta preferata, filmarile sau fotografiile tale sunt perfect organizate si pozitionate la doar un click distanta.
Cautarea in continutul tau media este mai facila ca oricand. Muzica ta preferata, filmarile sau fotografiile tale sunt perfect organizate si pozitionate la doar un click distanta.
Aplicatii si jocuri
Poti instala si accesa aplicatiile preferate din magazinul dedicat si le poti organiza conform preferintelor tale. Te poti bucura astfel de cele mai noi filme de pe Netflix si poti urmari videoclipurile din Youtube. Mai mult, doar cu un gamepad atasat, transformi televizorul in centrul tau de gaming si ai acces la sute de jocuri gratuite.

Display wireless
Descopera functionalitatile WiDi si impartaseste amintirile cu cei dragi, intr-un mod simplu. Cu functia screen mirror, proiectezi cu usurinta, in timp real, continutul de pe smartphone sau tableta direct pe ecranul televizorului tau SMART.


Auto TimeShift
Cu functia Auto TimeShift activata, televizorul tau inregistreaza automat ceea ce urmaresti. Daca vrei sa revezi o secventa anterioara, te poti intoarce la aceasta si poti opta intre a continua de la acel moment vizionarea sau a relua transmisiunea in timp real. Functia este utila, fie ca vrei sa revezi integral sau doar anumite secvente din meciul, filmul sau emisiunea ta preferata.

*este necesara utilizarea unui suport de Stocare extern
Imagine si contrast
Descopera povestile imaginii si bucura-te de toate detaliile actiunii! Patrunde nuantele si contrastele care iti vor imbogati perspectiva.


| Tip: | LED |
|---|---|
| Tip ecran: | Plat |
| Tip TV: | Smart TV |
| Sistem audio: | Stereo |
|---|---|
| Iesire sunet (RMS): | 16 W |
| Diagonala: | 81 cm |
|---|---|
| Rezolutie: | HD |
| Rezolutie (pixeli): | 1366 x 768 |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Distanta de vizionare: | 1.5 m |
| Tuner digital: |
DVB-C; DVB-T; DVB-T2 |
| Player multimedia integrat: | Da |
| Unghi de vizibilitate: | 176 / 176 ° |
| Luminozitate: | 180 cd/mp |
| Contrast nativ: | 1000:1 |
| HDMI: | 3 |
|---|---|
| USB 2.0: | 2 |
| VGA: | Da |
| Slot CI+: | Da |
| Component: | Mini |
| Composite: | Mini |
| Iesire audio optica: | Da |
| Jack Casti: | Da |
| SCART RGB: | Da |
| Retea: |
LAN; Wi-Fi |
| Eficienta energetica: | Clasa A+ |
|---|---|
| Accesorii incluse: |
Cablu de alimentare Manual de utilizare Telecomanda |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 3.62 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) cu stand: | 721 x 472 x 191 mm |
| Dimensiuni (W x H x D) fara stand: | 721 x 426 x 87 mm |
| Garantie: | 24 luni |
Allview 32ATS5500 allview 32ats5500-h allview 32ats5500-hn allview 32ats5500 81 cm hd android led smart allview 32ats5500-h allview smart tv 32ats5500-h








