Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Tesla 32T300BH
Tesla 32T300BH
Tesla 32T300BH
Tesla 32T300BH tesla 32t300bhs hd smart led tesla tv 32t300bh tesla led tv 32t300bh televizor tesla 32t300bh tesla 32t300bh/sh
| Tip: | LED |
|---|---|
| Tip ecran: | Plat |
| Tip TV: | Non Smart TV |
| Sistem audio: | Stereo |
|---|---|
| Iesire sunet (RMS): | 10 W |
| Tehnologii audio: |
Adjustable Sound Controls; Equalizer |
| Diagonala: | 81 cm |
|---|---|
| Rezolutie: | HD |
| Rezolutie (pixeli): | 1366 x 768 |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Distanta de vizionare: | 1.5 m |
| Tuner digital: |
DVB-C; DVB-T; DVB-T2 |
| Player multimedia integrat: | Da |
| Timp de raspuns: | 6.5 ms |
| Contrast dinamic: | 3000:1 |
| Unghi de vizibilitate: | 178 / 178 ° |
| Luminozitate: | 220 cd/mp |
| Tehnologii: | Noise Reduction |
Tesla 32T300BH
| HDMI: | 2 |
|---|---|
| USB 2.0: | 2 |
| RF In: | Da |
| Slot CI+: | Da |
| Composite: | Mini |
| Iesire audio optica: | Da |
| Jack Casti: | Da |
| Caracteristici speciale: |
HW Control Buttons Program Guide (EPG) PVR (external HDD) Multilanguage OSD Sleep Timer Hotel Mode HDMI CEC HDMI ARC (HDMI2) |
|---|
| Eficienta energetica: | Clasa A+ |
|---|---|
| Putere consumata: | 31 W |
| Accesorii incluse: |
Manual utilizare Telecomanda |
| Culoare: | Negru |
| Vesa (mm): | 100 x 100 |
| Greutate: | 4.2 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) cu stand: | 732 x 477 x 180 mm |
| Dimensiuni (W x H x D) fara stand: | 732 x 435 x 77.8 mm |
| Garantie: | 24 luni |
Tesla 32T300BH tesla 32t300bhs hd smart led tesla tv 32t300bh tesla led tv 32t300bh televizor tesla 32t300bh tesla 32t300bh/sh








