Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Huawei MediaPad T5, 10.1", Octa-Core, 32GB, 3GB RAM, 4G, Negru
Huawei MediaPad T5, 10.1", Octa-Core, 32GB, 3GB RAM, 4G, Negru
Huawei MediaPad T5 este o tableta cu un design premium, rafinat, care iti atrage privirea. Corpul sau metalic simetric este construit cu grija, fiind elegant si suficient de usor (aproximativ 460 g) pentru a fi portabil si usor de tinut in mana.
Procesorul octa-core cu o frecventa principala de pana la 2,36 GHz* iti ofera o performanta excelenta cu un consum scazut de energie. Memoria poate fi extinsa cu usurinta cu pana la 256 GB cu ajutorul unui card microSD™.
Coltul copiilor ofera un loc distractiv unde copiii se pot juca si pot invata prin intermediul unei multitudini de aplicatii special concepute. Gestioneaza cu usurinta aplicatiile pe care copiii tai au voie sa le foloseasca si timpul pe care-l pot petrece pe tableta, prin personalizarea setarilor de acces pentru cei mici.
Huawei MediaPad T5, 10.1", Octa-Core, 32GB, 3GB RAM, 4G, Negru
Huawei MediaPad T5, 10.1", Octa-Core, 32GB, 3GB RAM, 4G, Negru huawei mediapad t5 10.1 32gb 4g lte huawei mediapad t5 10.1 32gb 4g black huawei mediapad t5 10.1 tablet 32 gb 4g
Huawei MediaPad T5

Subtire, usoara, durabila
Huawei MediaPad T5 este o tableta cu un design premium, rafinat, care iti atrage privirea. Corpul sau metalic simetric este construit cu grija, fiind elegant si suficient de usor (aproximativ 460 g) pentru a fi portabil si usor de tinut in mana.

Display Full HD 1080p incredibil
Huawei MediaPad T5 vine echipata cu un display incredibil de 10,1" (rezolutie de 1920 X 1200) care reda detalii excelente. Raportul de aspect 16:10 face ca tableta sa fie perfecta pentru a vizualiza filme sau emisiuni TV si pentru a naviga pe internet.

Difuzoare duale, sunet imersiv
Difuzoarele duale produc un sunet robust, de inalta calitate, pentru muzica ta preferata. Cu tehnologia audio HUAWEI Histen, sunetul este mai bogat, pentru a-ti oferi o experienta cinematica imersiva.


Procesor puternic, performanta impresionanta
Procesorul octa-core cu o frecventa principala de pana la 2,36 GHz* iti ofera o performanta excelenta cu un consum scazut de energie. Memoria poate fi extinsa cu usurinta cu pana la 256 GB cu ajutorul unui card microSD™.
*Procesor cu 4 nuclee x 2,36 GHz + 4 nuclee x 1,7 GHz.
Mod de confort al ochilor
Modul de confort al ochilor reduce lumina albastra daunatoare pentru a crea conditii mai sanatoase pentru citit, pentru tine si familia ta.

Coltul copiilor, conceput pentru copiii tai
Coltul copiilor ofera un loc distractiv unde copiii se pot juca si pot invata prin intermediul unei multitudini de aplicatii special concepute. Gestioneaza cu usurinta aplicatiile pe care copiii tai au voie sa le foloseasca si timpul pe care-l pot petrece pe tableta, prin personalizarea setarilor de acces pentru cei mici.

| Tehnologie ecran: | IPS LCD |
|---|---|
| Diagonala: | 10.1 inch |
| Rezolutie: | 1920 x 1080 |
| Numar culori: | 16 M |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Producator procesor: | Hisilicon |
| Model procesor: | Kirin 659 (16 nm) |
| Procesor grafic: | Mali-T830 MP2 |
| Frecventa procesor: |
1.7 GHz; 2.36 GHz |
| Memorie interna: | 32 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 3 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 256 GB) |
| Retea: | Cu SIM |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth: | v4.2 |
| GPS: |
Da; Da; cu A-GPS; Da; cu GLONASS |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| Audio: |
Huawei Histen Stereo |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Camera principala (MP): | 5 |
|---|---|
| Camera secundara (MP): | 2 |
| Tip: | Li-Po |
|---|---|
| Capacitate: | 5100 mAh |
| Senzori: | Accelerometru |
|---|
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 8.0 (Oreo); EMUI 8 |
| Tip SIM: | Nano SIM |
|---|---|
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 460 g |
| Dimensiuni: | 243 x 164 x 7.8 mm |
| Garantie: | 24 luni |
Huawei MediaPad T5, 10.1", Octa-Core, 32GB, 3GB RAM, 4G, Negru huawei mediapad t5 10.1 32gb 4g lte huawei mediapad t5 10.1 32gb 4g black huawei mediapad t5 10.1 tablet 32 gb 4g






