Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Huawei P Smart S, 128GB, 4GB, Dual SIM, Midnight Black
Huawei P Smart S, 128GB, 4GB, Dual SIM, Midnight Black
Dotata cu senzorul HUAWEI SuperSpectrum, aceasta camera poate primi mai multa lumina in senzor, prin urmare fiecare mic detaliu din imaginile surprinse chiar si noaptea va avea o claritate si precizie mare.
Huawei P Smart S, 128GB, 4GB, Dual SIM, Midnight Black
Huawei P Smart S, 128GB, 4GB, Dual SIM, Midnight Black huawei p smart s 4-128gb siyah huawei p smart s 4/128gb midnight black huawei p smart s 4/128gb negru смартфон huawei p smart s 4/128gb смартфон huawei p smart s 128gb
Display OLED Dewdrop
Cu un raport carcasa-ecran de 90,17% si cu o rezolutia ultraclara de 2400 x 1080, ecranul OLED dewdrop de 6,3 iti ofera o experienta vizuala remarcabila si o paleta cromatica dinamica.Atat detaliile aflate in lumina buna, cat si cele cu luminozitate scazuta apar extrem de clare, in culorii vii, atunci cand urmaresti filmari, te joci sau te uiti la poze.

Senzor amprenta
Cu tehnologia sa avansata care incorporeaza in ecran senzorul de amprenta, viteza de deblocare a mobilului si rata de succes a Huawei P Smart S sunt foarte multe imbunatatite. Functioneaza fara probleme atunci cand vrei sa-ti activezi mobilul sau cand faci plata.

Camera tripla cu AI
Fiecare dintre cele 3 camere cu AI indeplineste alta functie. Lentila principala ultraclara de 48 MP, lentila cu ultra-wide angle de 8 MP si lentila cu profunzime de 2 MP te ajuta sa explorezi misterele naturii sau sa-ti inregistrezi activitatile zilnice cu o simpla apasare de buton.

Camera cu lentila ultraclara de 48 MP
Lentila principala cu o rezolutie superinalta, de 48 MP, iti poate imbunatati si mai mult fotografiile, care devin mai clare si mai precise, fiecare fotografie fiind mai realista, cu mai multe detalii, chiar si in conditii de luminozitate scazuta.

Lentila Ultra-Wide Angle de 120°
Treci pe modul Wide View Mode pentru a face fotografii arhitecturale superbe sau pentru a face o poza de grup cu toti prietenii tai. Acum toate oportunitatile pe care ti le ofera lentila de 120° sunt disponibile imediat cu ajutorul lentilei ultralargi de 8 MP.

Super Night Mode
Modul foto Night Mode cu ajutorul tehnologiei AIS, cu un timp de expunere maxim de 6 secunde3 iti permite sa faci cu usurinta poze clare si frumoase chiar si noaptea, chiar cu telefonul tinut in mana. Algoritmul AI se aplica tuturor pozelor tale, ajutandu-te sa faci cele mai bune fotografii chiar si noaptea.

Camera cu senzor SuperSensing
Dotata cu senzorul HUAWEI SuperSpectrum, aceasta camera poate primi mai multa lumina in senzor, prin urmare fiecare mic detaliu din imaginile surprinse chiar si noaptea va avea o claritate si precizie mare.

Spatiu de stocare mare
Cei 4GB de RAM iti permite efectiv sa rulezi mai multe aplicatii simultan si sa treci de la una la cealalta fara probleme, in timp de memoria de 128 Gb de RAM iti ofera un spatiu de stocare mare pentru filmele, fotografiile si jocurile tale preferate.

Baterie puternica
Cu o baterie mare de 4.000 mAh, pe HUAWEI P smart S te poti uita la cate filme vrei, poti asculta muzica sau poti sta pe net mult mai mult timp. Acum iti poti vedea de treburile zilnice sau te poti plimba fara sa mai iei cu tine si o baterie externa.

GPU Turbo 3.0
Cu noul sau procesor Turbo 3.0 upgradat, HUAWEI P smart S poate rula peste 20 de jocuri bine-cunoscute, iar consumul procesorului (SoC) este eficientizat si redus cu 10%6, performanta generala a sistemului fiind si ea optimizata si pentru o experienta de gaming imersiva

| Dual SIM: | Da |
|---|---|
| Ro-Alert: | Da |
| Tehnologie ecran: | OLED |
|---|---|
| Rezolutie: | 2400 x 1080 |
| Diagonala display: | 6.3 inch |
| Densitate pixeli (per inch): | 418 |
| Aspect ratio: | 20:9 |
| Memorie interna: | 128 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 4 GB |
| Slot card: | Nano memory (pana la 256GB) |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Kirin 710F (12 nm) |
| Procesor grafic: | Mali-G51 MP4 |
| Frecventa procesor: |
1700 MHz; 2200 MHz |
| Camera principala (MP): | 48 + 8 + 2 |
|---|---|
| Blitz: | LED |
| Camera secundara (MP): | 16 |
| Caracteristici foto/video camera principala: |
48 MP, f/1.8, 27mm (wide),1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.4, 120˚ (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (depth) |
| Caracteristici foto/video camera secundara: | 16 MP, f/2.0 |
| Versiune: | EMUI 10.1 |
|---|
| Retea: | 4G |
|---|---|
| GPS: |
BDS; Glonass; GPS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v5.0 |
| Wireless: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ant+: | Nu |
| USB: | Type C |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| Tip: | Li-Po |
|---|---|
| Capacitate: | 4000 mAh |
| Tip SIM: | Nano SIM |
|---|---|
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 163 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 157.4 x 73.2 x 7.8 mm |
| Garantie: | 24 luni |
Huawei P Smart S, 128GB, 4GB, Dual SIM, Midnight Black huawei p smart s 4-128gb siyah huawei p smart s 4/128gb midnight black huawei p smart s 4/128gb negru смартфон huawei p smart s 4/128gb смартфон huawei p smart s 128gb








