Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Xiaomi Redmi Note 9, 128GB, 4GB Dual SIM, Midnight Grey
Oferte fierbinți
Xiaomi Redmi Note 9, 128GB, 4GB Dual SIM, Midnight Grey
Xiaomi Redmi Note 9, 128GB, 4GB Dual SIM, Midnight Grey
Xiaomi Redmi Note 9, 128GB, 4GB Dual SIM, Midnight Grey xiaomi redmi note 9 128gb 4gb xiaomi redmi note 9 128gb grey xiaomi redmi note 9 4gb/128gb dual sim - midnight grey
Procesor puternic, performante imbunatatite
Redmi Note 9 este echipat cu un procesor octa-core de inalta performanta, cu o frecventa de maxim 2.0GHz, o frecventa GPU de 1000MHz, pentru performante imbunatatite pentru a va oferi o experienta de joc perfecta.

Putere de lunga durata
Cu o baterie de 5020 mAh, va puteti bucura de o putere care dureaza. Asociat cu incarcarea rapida de 18W, puteti alimenta dispozitivul in cel mai scurt timp.

Sistem de imagini exceptional
Cu ajutorul camerei principale de 48MP, puteti captura toate momentele preferate, iar obiectivul cu unghi larg, lentila macro si profunzimea senzorului de adancime, va vor asigura ca veti obtine cele mai bune rezultate, indiferent de scena pe care doriti sa o pozati.

Camera principala super clara
Camera principala de 48MP, cu rezolutie ultra inalta va va permite sa surprindeti momente de neuitat.

Claritate impecabila si vedere panoramica
Camera foto cu unghi larg de 8MP, cu un camp vizual de 118 °, va ofera o perspectiva mai clara si ampla.

Un sentiment de profunzime
Senzorul de adancime de 2MP asigura estomparea fundalului, realizand portrete fara cusur.

Macro Camera
Camera de 2MP macro va poate ajuta, de asemenea, sa capturati fotografii clare si complexe.

Camera frontala perfecta pentru seflie-uri
Camera frontala AI de 13MP, o camera selfie pentru fotografii prefecte, care accepta modul portret, infrumusetare AI, filmari de scurt metraj, facand fotografiile si video-urile mai impactante si mai personalizabile in functie de preferintele personale.

Scaner portabil
Utilizati smartphone-ul pentru a scana documente, astfel telefonul mobil devine cel mai bun instrument atat pentru afaceri, cat si pentru studii.

DotDisplay
Ecranul telefonului FHD+ DotDisplay, este echipat cu Gorilla Glass 5 si este certificat TÜV Rheinland. Spatele telefonului este colorat printr-un proces IMT complex, fiind si colorat si transparent in acelasi timp.

| Dual SIM: | Da |
|---|
| Tehnologie ecran: | IPS LCD |
|---|---|
| Rezolutie: | 2340 x 1080 |
| Diagonala display: | 6.53 inch |
| Numar culori: | 16 M |
| Densitate pixeli (per inch): | 395 |
| Aspect ratio: | 19.5:9 |
| Protectie ecran: | Corning Gorilla Glass 5 |
| Memorie interna: | 128 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 4 GB |
| Slot card: | MicroSD |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | MediaTek Helio G85 |
| Procesor grafic: | Mali-G52 MC2 |
| Frecventa procesor: |
1800 MHz; 2000 MHz |
| Camera principala (MP): | 48 + 8 + 2 + 2 |
|---|---|
| Functii: |
Auto-focus; Digital zoom; Touch-focus; HDR; Panorama; Geotagging; Face detection |
| Blitz: | LED |
| Camera secundara (MP): | 13 |
| Caracteristici foto/video camera principala: |
48 MP senzor principal(f/1.8) 26mm (wide),1/1.2", 0.8µm, PDAF -algoritmi AI 8 MP (f/2.2),118° (ultrawide),1/4.0", 1.12µm 2 MP, f/2.4, (macro),AF 2 MP, f/2.4, (depth) |
| Caracteristici foto/video camera secundara: | 13 MP, f/2.3, 29mm (normal),1/3.1", 1.12µm |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: |
10 MIUI 11 |
| Retea: | 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; Beidou; Galileo; Glonass; GPS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v5.0 |
| Infrarosu: | Da |
| Wireless: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ant+: | Nu |
| USB: | Type C |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| Tip: | Li-Po |
|---|---|
| Capacitate: | 5020 mAh |
| Incarcare rapida: | Da |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Giroscop; Busola; Lumina ambientala; Amprenta |
|---|
| Tip SIM: | Nano SIM |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 199 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 162.3 x 77.2 x 8.9 mm |
| Garantie: | 24 luni |
Xiaomi Redmi Note 9, 128GB, 4GB Dual SIM, Midnight Grey xiaomi redmi note 9 128gb 4gb xiaomi redmi note 9 128gb grey xiaomi redmi note 9 4gb/128gb dual sim - midnight grey





