Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Alcatel 3L (2020), 64GB, 4GB, Dual SIM, Dark Chrome
Alcatel 3L (2020), 64GB, 4GB, Dual SIM, Dark Chrome
Alcatel 3L (2020), 64GB, 4GB, Dual SIM, Dark Chrome
Alcatel 3L (2020), 64GB, 4GB, Dual SIM, Dark Chrome alcatel 3l 2020 alcatel 3l 2020 - dark chrome alcatel 3l 2020 - 64 go dark chrome alcatel 3l 64gb alcatel 3l 2020 64gb
Camera tripla extraordinara
Elevati-va momentele cu ajutorul camerei triple inteligenta a telefonului Alcatel 3L. Realizati imagini de inalta calitate chiar si in conditii de lumina scazuta, cu o camera de 48MP. Capturati cele mai fine detalii cu o camera macro de 2MP. Faceti sedinte foto fara efort cu detectarea scenelor AI care ajusteaza automat setarile pentru cea mai buna filmare in 22 de scenarii diferite. Noaptea sau ziua, obtineti selfie-urile perfecte cu o camera frontala de 8MP si blit LCD.

Performanta pentru o zi intreaga
Procesorul Octa-Core, 4 GB RAM si 64 GB ROM ruleaza continutul cel mai solicitant de resurse fara probleme, astfel incat sa va puteti bucura de ore de streaming video HD, fotografie si jocuri. Bateria sa de 4000mAh ofera suficienta energie pentru o zi intreaga.

Experienta vizuala colorata
Fiti invaluit in imagini vii pe ecranul HD + Vast de 6.22 inchi, cu un raport ecran-corp 19: 9 care va ofera o experienta imersiva pe un ecran mare. Telefonul se potriveste perfect in buzunar.

Memorie interna mare
Salvati fiecare moment datorita memoriei de 64 GB.Cei 4 GB de RAM te ajuta sa rulezi mai multe programe in acelasi timp fara a avea probleme.

| Dual SIM: | Da |
|---|---|
| Ro-Alert: | Da |
| Tehnologie ecran: |
HD+; IPS |
|---|---|
| Rezolutie: | 1520 x 720 |
| Diagonala display: | 6.22 inch |
| Aspect ratio: | 19:9 |
| Touchscreen: | Da |
| Memorie interna: | 64 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 4 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 32 GB) |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | MT6762 |
| Procesor grafic: | IMG GE8320 580MHz |
| Frecventa procesor: |
1500 MHz; 2000 MHz |
| Camera principala (MP): | 48 + 5 + 2 |
|---|---|
| Functii: |
AI Scene Detection; Night Mode; HDR; Panorama; Bokeh |
| Blitz: | LED |
| Camera secundara (MP): | 8 |
| Caracteristici foto/video camera principala: | 1080P@30fps |
| Caracteristici foto/video camera secundara: | 1080P@30fps |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 10 |
| Retea: | 4G |
|---|---|
| GPS: | A-GPS |
| Bluetooth: | v5.0 |
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| Ant+: | Nu |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| Audio: |
Dual-microphone noise cancellation HD Voice |
| FM radio: | Da |
| Capacitate: | 4000 mAh |
|---|---|
| Autonomie convorbire: | 20 ore (4G),30 ore (3G),34 ore (2G) |
| Autonomie stand-by: | 461 ore (4G),586 ore (3G),596 ore (2G) |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Busola; Amprenta |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Tip SIM: | Nano SIM |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 165 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 158.7 x 74.6 x 8.45 mm |
| Garantie: | 24 luni |
Alcatel 3L (2020), 64GB, 4GB, Dual SIM, Dark Chrome alcatel 3l 2020 alcatel 3l 2020 - dark chrome alcatel 3l 2020 - 64 go dark chrome alcatel 3l 64gb alcatel 3l 2020 64gb








