Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Xiaomi Redmi 9, 32GB, Dual SIM, Ocean Green
Oferte fierbinți
Xiaomi Redmi 9, 32GB, Dual SIM, Ocean Green
Xiaomi Redmi 9, 32GB, Dual SIM, Ocean Green
Xiaomi Redmi 9, 32GB, Dual SIM, Ocean Green xiaomi redmi 9 3gb/32gb ocean green xiaomi redmi 9 3/32gb ocean green smartfon xiaomi redmi 9 3/32 мобильный телефон xiaomi redmi 9 3/32gb xiaomi redmi 9 3/32gb green
Capturati-va momentele importante
Comutati intre diferite moduri pentru a surprinde diferite tipuri de scenarii cu o camera foto AI quad.

Obiectiv macro
Descoperiti o lume macro captivanta.

Senzor de adancime
Pentru a putea face portrete frumoase.

Obiectiv ultra-wide
Pozati o vastitatea de peisaje intr-un mod neimaginabil.

Selfie-uri cu ajutorul palmei
Doar ridica mana cand vrei sa faci un selfie si un timer v-a apararea pe ecran. Cand timpul se scurge, poza este facuta.

Efect caleidoscopic
Adauga un "twist" creatiilor tale.

Largeste-ti orizontul
Xiaomi Redmi 9 are un ecran full HD+ cu rezolutia 2340 x 1080, in plus ecranul este certificat pentru a opri lumina albastra daunatoare, care oboseste ochii.

Baterie de capacitate mare
Cu o baterie de 5020 mAh si cu incarcarea rapida de 18 W, Xiaomi Redmi 9 va fi alaturi de tine atunci si v-a rezista atunci cand te joci, vorbesti la telefon sau te uiti la video-uri.

| Dual SIM: | Da |
|---|---|
| Ro-Alert: | Da |
| Tehnologie ecran: | IPS LCD |
|---|---|
| Rezolutie: | 2340 x 1080 |
| Diagonala display: | 6.53 inch |
| Densitate pixeli (per inch): | 394 |
| Aspect ratio: | 19.5:9 |
| Protectie ecran: | Corning Gorilla Glass 3 |
| Memorie interna: | 32 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 3 GB |
| Slot card: | MicroSD |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Helio G80 |
| Procesor grafic: | Mali-G52 MC2 |
| Frecventa procesor: |
1800 MHz; 2000 MHz |
| Camera principala (MP): | 13 + 8 + 5 + 2 |
|---|---|
| Functii: |
Portrait Mode; Digital zoom; HDR; Face detection |
| Blitz: | LED |
| Camera secundara (MP): | 8 |
| Caracteristici foto/video camera principala: |
13MP wide-angel camera – f/2.2, FOV 75.2°, AF 8MP ultra wide-angle camera – FOV 118°, f/2.2, FF 5MP macro camera – f/2.4, FF 2MP depth sensor – f/2.4, FF |
| Caracteristici foto/video camera secundara: | 8MP – f/2.0, FOV 77.8°, FF |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: |
10.0 MIUI 12 |
| Retea: | 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; Beidou; Galileo; Glonass; GPS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v5.0 |
| Infrarosu: | Da |
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| Ant+: | Nu |
| USB: | Type C |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| Tip: | Li-Po |
|---|---|
| Capacitate: | 5020 mAh |
| Incarcare rapida: | Da |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Busola; Lumina ambientala; Amprenta |
|---|
| Tip SIM: | Nano SIM |
|---|---|
| Culoare: | Verde |
| Greutate: | 198 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 163.3 x 77 x 9.1 mm |
| Garantie: | 24 luni |
Xiaomi Redmi 9, 32GB, Dual SIM, Ocean Green xiaomi redmi 9 3gb/32gb ocean green xiaomi redmi 9 3/32gb ocean green smartfon xiaomi redmi 9 3/32 мобильный телефон xiaomi redmi 9 3/32gb xiaomi redmi 9 3/32gb green








