Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Huawei Y6 (2019), 32GB, Dual SIM, Amber Brown
Oferte fierbinți
Huawei Y6 (2019), 32GB, Dual SIM, Amber Brown
Camera foto frontala de 8 MP a fost cuplata cu functionalitatea avansata Selfie Toning Flash 2.0, un blit frontal pentru toning ajutat de lumina ecranului, iti permite sa surprinzi selfie-uri adevarate, naturale si precise chiar si in conditii de lumina scazuta.
Captureaza excelenta folosind, camera foto de 13 MP de pe spate. Lentila cu deschidere larga f/1.8 permite captarea unei cantitati de lumina cu 50% mai mare, pentru a spori calitatea si claritatea fotografiilor in lumina scazuta.
Huawei Y6 2019 poate reda un sunet cu 6db mai puternic, cu efecte de bass mai intense. Acest telefon este difuzorul tau portabil atunci cand asculti muzica acasa, cand petreci cu prietenii sau cand te distrezi pe plaja. Beneficiezi de asemenea de un radio FM integrat, care poate fi folosit fara casti.
Chpset-ul de 12nm si memoria mare, extensibila, iti garanteaza ca acesta poate stoca intregul tau continut media si are capacitate de multitasking fara a intampina probleme.
Huawei Y6 2019 utilizeaza o baterie de 3020 mAh cu optimizare inteligenta. Software-ul si hardware-ul lucreaza impreuna pentru ca telefonul tau sa fie activ intreaga zi.
EMUI 9.0 este un upgrade inteligent, simplu si intuitiv. Navigarea prin gesturi pe intregul ecran si imbunatatirile aduse vitezei sistemului prin intermediul unui manager de telefon inteligent asigura o experienta in utilizare mai facila, per ansamblu.
Experimenteaza algoritmul nostru rapid si sensibil de deblocare prin recunoastere faciala, care asigura siguranta telefonului tau smart si funtioneaza chiar si in conditii de lumina scazuta.
Modelul imitatie de piele foloseste un tip de material care este atat anti-amprenta, cat si elegant. Amber Brown reprezinta un stil aparte, care va capta atentia tuturor.
Huawei Y6 (2019), 32GB, Dual SIM, Amber Brown
Huawei Y6 (2019), 32GB, Dual SIM, Amber Brown huawei y6 2019 amber brown huawei y6 2019 avis huawei y6 2019 amber brown (32gb) huawei y6 2019 brown dual sim 2gb+32gb android 9 мобильный телефон huawei y6 2019
Selfie-uri uimitoare
Camera foto frontala de 8 MP a fost cuplata cu functionalitatea avansata Selfie Toning Flash 2.0, un blit frontal pentru toning ajutat de lumina ecranului, iti permite sa surprinzi selfie-uri adevarate, naturale si precise chiar si in conditii de lumina scazuta.


Fotografie in lumina scazuta
Captureaza excelenta folosind, camera foto de 13 MP de pe spate. Lentila cu deschidere larga f/1.8 permite captarea unei cantitati de lumina cu 50% mai mare, pentru a spori calitatea si claritatea fotografiilor in lumina scazuta.
Huawei SuperSound
Huawei Y6 2019 poate reda un sunet cu 6db mai puternic, cu efecte de bass mai intense. Acest telefon este difuzorul tau portabil atunci cand asculti muzica acasa, cand petreci cu prietenii sau cand te distrezi pe plaja. Beneficiezi de asemenea de un radio FM integrat, care poate fi folosit fara casti.


Echpat pentru performanta
Chpset-ul de 12nm si memoria mare, extensibila, iti garanteaza ca acesta poate stoca intregul tau continut media si are capacitate de multitasking fara a intampina probleme.
Durata de viata inteligenta a bateriei
Huawei Y6 2019 utilizeaza o baterie de 3020 mAh cu optimizare inteligenta. Software-ul si hardware-ul lucreaza impreuna pentru ca telefonul tau sa fie activ intreaga zi.


EMUI 9.0
EMUI 9.0 este un upgrade inteligent, simplu si intuitiv. Navigarea prin gesturi pe intregul ecran si imbunatatirile aduse vitezei sistemului prin intermediul unui manager de telefon inteligent asigura o experienta in utilizare mai facila, per ansamblu.
Deblocare faciala
Experimenteaza algoritmul nostru rapid si sensibil de deblocare prin recunoastere faciala, care asigura siguranta telefonului tau smart si funtioneaza chiar si in conditii de lumina scazuta.


Culori unice
Modelul imitatie de piele foloseste un tip de material care este atat anti-amprenta, cat si elegant. Amber Brown reprezinta un stil aparte, care va capta atentia tuturor.
| Dual SIM: | Da |
|---|---|
| GPRS: | Da |
| Tehnologie ecran: | IPS LCD |
|---|---|
| Rezolutie: | 1560 x 720 |
| Diagonala display: | 6.09 inch |
| Numar culori: | 16.7 M |
| Touchscreen: | Da |
| Memorie interna: | 32 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 2 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 512 GB) |
| Procesor: | Quad-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm) |
| Procesor grafic: | PowerVR GE8320 |
| Frecventa procesor: | 2000 MHz |
| Camera principala (MP): | 13 |
|---|---|
| Functii: | Touch-focus |
| Blitz: | LED |
| Camera secundara (MP): | 8 |
| Caracteristici foto/video camera principala: | 13 MP, f/1.8, PDAF |
| Caracteristici foto/video camera secundara: | 8 MP, f/2.0 |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 9.0 Pie |
| Retea: | 4G |
|---|---|
| GPS: | Da |
| NFC: | Nu |
| Bluetooth: | v4.2 |
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| Ant+: | Nu |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Audio: | Huawei Histen |
| FM radio: | Da |
| Tip: | Li-Ion |
|---|---|
| Capacitate: | 3020 mAh |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Lumina ambientala; Amprenta |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Tip SIM: | Nano SIM |
| Culoare: | Maro |
| Greutate: | 150 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 156.28 x 73.5 x 8.0 mm |
| Garantie: | 24 luni |
Huawei Y6 (2019), 32GB, Dual SIM, Amber Brown huawei y6 2019 amber brown huawei y6 2019 avis huawei y6 2019 amber brown (32gb) huawei y6 2019 brown dual sim 2gb+32gb android 9 мобильный телефон huawei y6 2019








