Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Huawei Y6P, 64GB, Dual SIM, Emerald Green
Oferte fierbinți
Huawei Y6P, 64GB, Dual SIM, Emerald Green
Dispozitivele Huawei care au logo-ul "Explire it on AppGallery" sunt echipate cu Huawei Mobile Service si AppGallery ca magazin oficial de aplicatii.
Acestea folosesc in continuare Android ca sistem de operare si EMUI 10 dar nu sunt livrate cu PlayStore sau alte aplicatii Google preinstale.
Ecosistemul Huawei este in continua crestere de la o saptamana la alta. Din ce in ce mai multe aplicatii locale si internationale pot fi descarcate direct din AppGallery
In continuare vezi cele mai usoare metode de a iti instala aplicatiile favorite pe noul telefon.
Huawei Y6P, 64GB, Dual SIM, Emerald Green
Huawei Y6P, 64GB, Dual SIM, Emerald Green telefon huawei y6p 64gb 3gb ram dual sim emerald green telefon mobil huawei y6p dual sim 64gb 4g emerald green huawei y6p 64gb emerald green dual sim смартфон huawei y6p emerald green huawei y6p 64gb - 3gb ram emerald green

Explore it on AppGallery
Dispozitivele Huawei care au logo-ul "Explire it on AppGallery" sunt echipate cu Huawei Mobile Service si AppGallery ca magazin oficial de aplicatii.
Acestea folosesc in continuare Android ca sistem de operare si EMUI 10 dar nu sunt livrate cu PlayStore sau alte aplicatii Google preinstale.
Ecosistemul Huawei este in continua crestere de la o saptamana la alta. Din ce in ce mai multe aplicatii locale si internationale pot fi descarcate direct din AppGallery
In continuare vezi cele mai usoare metode de a iti instala aplicatiile favorite pe noul telefon.


| Dual SIM: | Da |
|---|
| Tehnologie ecran: | IPS |
|---|---|
| Rezolutie: | 1600 x 720 |
| Diagonala display: | 6.3 inch |
| Numar culori: | 16 M |
| Densitate pixeli (per inch): | 278 |
| Memorie interna: | 64 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 3 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 512 GB) |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Mediatek MT6762R |
| Frecventa procesor: |
1500 MHz; 2000 MHz |
| Camera principala (MP): | 13 + 5 + 2 |
|---|---|
| Functii: | Panorama |
| Blitz: | LED |
| Camera secundara (MP): | 8 |
| Retea: | 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; Beidou; Glonass; GPS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v5.0 |
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| Ant+: | Nu |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| Tip: | Li-Po |
|---|---|
| Capacitate: | 5000 mAh |
| Senzori: |
Senzor de gravitatie; Proximitate; Lumina ambientala; Amprenta |
|---|
| Tip SIM: | Nano SIM |
|---|---|
| Culoare: | Verde |
| Greutate: | 185 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 74.06 x 159.07 x 9.04 mm |
| Garantie: | 24 luni |
Huawei Y6P, 64GB, Dual SIM, Emerald Green telefon huawei y6p 64gb 3gb ram dual sim emerald green telefon mobil huawei y6p dual sim 64gb 4g emerald green huawei y6p 64gb emerald green dual sim смартфон huawei y6p emerald green huawei y6p 64gb - 3gb ram emerald green








