Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Alcatel 1S (2020), 32GB, 3GB, Dual SIM, Power Gray
Oferte fierbinți
Alcatel 1S (2020), 32GB, 3GB, Dual SIM, Power Gray
Alcatel 1S (2020), 32GB, 3GB, Dual SIM, Power Gray
Alcatel 1S (2020), 32GB, 3GB, Dual SIM, Power Gray alcatel 1s 2020 - power gray alcatel 1s 2020 - 32 go power gray alcatel 1s 2020 - power gray avis alcatel 1s (2020) power gray (5028y) alcatel 1s 2020 dual sim
Camera tripla inteligenta
Capturati momentele dumneavoastra preferate la un nivel superior cu ajutorul camerei AI triple a telefonului Alcatel 1S. Indiferent daca faceti poze la mancare, focuri de artificii sau flori, camera sa de 13 MP cu detectare AI a scenelor va va asigura ca imaginile dumneavoastra ies excelente de fiecare data in 22 de scenarii diferite de fotografiere. Obtineti poze apropiate cu ajoturul camerei cu lentile macro de 2 MP. Adaugati o estompare de tip bokeh portretelor si priviti intreaga scena din cadru cu ajutorul camerei ultra-wide de 5 MP. O camera frontala de 5 MP cu blit LED va ofera selfie-uri mai luminoase si mai clare.

Performanta puternica
Un procesor eficient Octa-Core, 3 GB RAM si 32 GB memorie interna plus o baterie de 4000 mAh va ofera multitask-ing lin pentru mai multe ore de functionare.

Buton pentru Google Assistant
Alcatel 1S vine cu un buton dedicat Google Assistant pentru accesibilitate fara efort. Asistentul Google de pe telefonul mobil este intotdeauna alaturi de dumneavoastra pentru a va ajuta sa planificati lucrurile asa cum doriti. Spuneti doar „Hei Google” sau apasati butonul Google Assistant pentru a incepe. Gestionati cu usurinta sarcinile, pastrati legatura, obtineti indicatii oriunde ati fi. Fiti cu un pas inainte cu sugestii si mementouri inteligente chiar atunci cand aveti nevoie de ele, direct de pe ecranul telefonului.

Experienta vizuala lina
Bucurati-va de ecranul HD+ de 6.22 inci a telefonului Alcatel 1S. Raportul vizual de 19:9 ofera o experienta vizuala imersiva.

Design S-curve
Alcatel 1S are un design elegant. Ecranul este 2.5D si se simte extraordinar in mana. Spatele telefonului are un spate care atrage lumina, fiind foarte placut la vedere.

| Dual SIM: | Da |
|---|---|
| Ro-Alert: | Da |
| Tehnologie ecran: |
HD+; IPS |
|---|---|
| Rezolutie: | 1520 x 720 |
| Diagonala display: | 6.22 inch |
| Aspect ratio: | 19:9 |
| Touchscreen: | Da |
| Memorie interna: | 32 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 3 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 128 GB) |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | MT6762D |
| Procesor grafic: | IMG GE8320 600MHz |
| Frecventa procesor: |
1500 MHz; 1800 MHz |
| Camera principala (MP): | 13 + 5 + 2 |
|---|---|
| Functii: |
AI Scene Detection; Night Mode; HDR; Panorama; Bokeh |
| Blitz: | LED |
| Camera secundara (MP): | 5 |
| Caracteristici foto/video camera principala: | 1080P@30fps |
| Caracteristici foto/video camera secundara: | 1080P@30fps |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 10 |
| Retea: | 4G |
|---|---|
| GPS: | A-GPS |
| Bluetooth: | v5.0 |
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| Ant+: | Nu |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| Audio: |
Noise cancellation: Dual-microphone HD Voice |
| FM radio: | Da |
| Capacitate: | 4000 mAh |
|---|---|
| Autonomie convorbire: | 20 ore (4G/VoLTE); 30 ore (3G); 34 ore (2G) |
| Autonomie stand-by: | 461 ore (4G/VoLTE); 586 ore (3G); 596 ore (2G) |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Busola; Amprenta |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Tip SIM: | Nano SIM |
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 165 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 158.7 x 74.6 x 8.45 mm |
| Garantie: | 24 luni |
Alcatel 1S (2020), 32GB, 3GB, Dual SIM, Power Gray alcatel 1s 2020 - power gray alcatel 1s 2020 - 32 go power gray alcatel 1s 2020 - power gray avis alcatel 1s (2020) power gray (5028y) alcatel 1s 2020 dual sim








