Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Huawei Y5P, 32GB, Dual SIM, Mint Green
Oferte fierbinți
Huawei Y5P, 32GB, Dual SIM, Mint Green
Huawei Y5P, 32GB, Dual SIM, Mint Green
Huawei Y5P, 32GB, Dual SIM, Mint Green huawei y5p 32 gb mint green dual sim huawei y5p 32 gb mint green huawei y5p 2/32gb mint green huawei y5p green 2+32 gb dual sim huawei y5p 32 gb green


| Tehnologie ecran: | IPS |
|---|---|
| Rezolutie: | 1440 x 720 |
| Diagonala display: | 5.45 inch |
| Numar culori: | 16 M |
| Densitate pixeli (per inch): | 295 |
| Memorie interna: | 32 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 2 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 512 GB) |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Mediatek MT6762R |
| Frecventa procesor: |
1500 MHz; 2000 MHz |
| Camera principala (MP): | 8 |
|---|---|
| Camera secundara (MP): | 5 |
| Caracteristici foto/video camera principala: | 8MP, f/2.0 aperture |
| Caracteristici foto/video camera secundara: | 5MP, f/2.0 aperture |
| Retea: | 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; Beidou; GPS |
| NFC: | Nu |
| Bluetooth: | v5.0 |
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| Ant+: | Nu |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| FM radio: | Da |
| Tip: | Li-Po |
|---|---|
| Capacitate: | 3020 Mah |
| Senzori: |
Senzor de gravitatie; Proximitate; Lumina ambientala |
|---|
| Tip SIM: | Nano SIM |
|---|---|
| Culoare: | Verde |
| Greutate: | 144 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 70.94 x 146.5 x 8.35 mm |
| Garantie: | 24 luni |
Huawei Y5P, 32GB, Dual SIM, Mint Green huawei y5p 32 gb mint green dual sim huawei y5p 32 gb mint green huawei y5p 2/32gb mint green huawei y5p green 2+32 gb dual sim huawei y5p 32 gb green








