Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Candy CSS4 1382D3/2-S
Oferte fierbinți
Candy CSS4 1382D3/2-S
Masinile noastre de spalat minimizeaza cantitatea de energie electrica utilizata, reducand pierderile. Senzorii de greutate sunt foarte sensibili si vor detecta greutatea incarcaturii, regland automat cantitatea de apa si electricitate folosita. Cu masinile de spalat Candy, o jumatate din cantitatea de rufe va consuma cu pana la 70% mai putina apa, timp si electricitate!
Cea mai buna combinatie intre timp si performanta. Masinile de spalat Candy va ofera patru cicluri de spalare rapide, mai scurte de o ora, dar cu 100% eficienta in spalare.
Smart Touch este tehnologia de conectivitate pentru "proximitate". In functie de produs, acesta poate sa-l imbogateasca cu functii suplimentare, sa va ofere sfaturi utile pentru a va imbunatati experienta cu aparatul si pentru a va ghida prin depanare, direct de pe telefonul smartphone.
De acum incolo, noua gama de masini de spalat Candy permite reducerea cu 80% a cutelor si astfel veti economisi si timpului alocat calcatului, datorita functiei "Calcare Usoarar", care regleaza ciclul de centrifugare si miscarea tamburului de la sfarsitul ciclului de spalare. Actiunea delicata a aburilor relaxeaza tesatura hainelor, iar cutele se vor reduce. Articolele pe care le iubiti vor fi gata spalate si calcate intr-un timp mai scurt.
Candy CSS4 1382D3/2-S
Candy CSS4 1382D3/2-S candy css4 1382d3/2-s_wh candy css4 1382d3/2-s slim
Detector de greutate rufe
Masinile noastre de spalat minimizeaza cantitatea de energie electrica utilizata, reducand pierderile. Senzorii de greutate sunt foarte sensibili si vor detecta greutatea incarcaturii, regland automat cantitatea de apa si electricitate folosita. Cu masinile de spalat Candy, o jumatate din cantitatea de rufe va consuma cu pana la 70% mai putina apa, timp si electricitate!


Programe rapide de 14' ; 30' ; 44' si 59' de minute
Cea mai buna combinatie intre timp si performanta. Masinile de spalat Candy va ofera patru cicluri de spalare rapide, mai scurte de o ora, dar cu 100% eficienta in spalare.
Smart Touch
Smart Touch este tehnologia de conectivitate pentru "proximitate". In functie de produs, acesta poate sa-l imbogateasca cu functii suplimentare, sa va ofere sfaturi utile pentru a va imbunatati experienta cu aparatul si pentru a va ghida prin depanare, direct de pe telefonul smartphone.


Calcare usoara
De acum incolo, noua gama de masini de spalat Candy permite reducerea cu 80% a cutelor si astfel veti economisi si timpului alocat calcatului, datorita functiei "Calcare Usoarar", care regleaza ciclul de centrifugare si miscarea tamburului de la sfarsitul ciclului de spalare. Actiunea delicata a aburilor relaxeaza tesatura hainelor, iar cutele se vor reduce. Articolele pe care le iubiti vor fi gata spalate si calcate intr-un timp mai scurt.
| Tip produs: | Standard |
|---|---|
| Tip incarcare: | Frontala |
| Slim: | Da |
| Panou comanda: | Digital |
| Afisaj: | Da |
| Viteza de centrifugare: | 1300 rpm |
| Capacitate de incarcare (kg): | 8 |
| Eficienta energetica: | Clasa A+++ |
| Eficienta energetica spalare: | Clasa A |
| Clasa de eficienta la centrifugare: | B |
| Numar programe: | 16 |
|---|---|
| Programe: |
Clatire; Evacuare/Centrifugare; Haine de copii; Rufe albe |
| Program rapid (min): |
14; 30; 44; 59 |
| Program prespalare: | Da |
| Program lana: | Da |
| Program sintetice: | Da |
| Program delicate: | Da |
| Program bumbac: | Da |
| Program mix: | Da |
| Program spalare manuala: | Da |
| Programare intarziata: | Da |
|---|---|
| Functii speciale si Optiuni: |
NFC; Smart Touch |
| Consum in program standard (kwh): | 0.98 |
|---|---|
| Consum energetic (kwh/an): | 196 |
| Consum mediu anual de apa (l): | 10500 |
| Volum tambur (l): | 56 |
| Material tambur: | Otel |
| Deschidere hublou: | Stanga |
| Nivel de zgomot la spalare: | 60 dB |
| Nivel de zgomot la centrifugare: | 80 dB |
| Culoare: | Alb |
| Greutate (Kg): | 66.3 |
| Dimensiuni (I x L x A) cm: | 85 x 60 x 44 |
| Garantie: | 24 luni |
Candy CSS4 1382D3/2-S candy css4 1382d3/2-s_wh candy css4 1382d3/2-s slim



