Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Beko WRE6512BWWU
Oferte fierbinți
Beko WRE6512BWWU
Iti doresti haine perfect curate si igienizate? Atunci va trebui sa acorzi o atentie deosebita si curatarii cuvei. Noile masini de spalat rufe Beko sunt dotate cu functia speciala DrumClean SteamCure, care cu ajutorul utilizarii aburului inaintea programului, asigura igenizarea cuvei si indepartarea mirosurilor neplacute.
Poti alege sa incarci masina la jumatate din capacitate, iar functia Fast+ va reduce durata de spalare la 55%. Datorita optimizarii pasilor de spalare si al consumului de apa, activitatea masinii de spalat este crescuta, astfel incat sa obtina performante ridicate intr-un timp cat mai scurt.
Acest program este special conceput pentru spalarea gecilor cu puf. Datorita sistemului special de centrifugare al acestui program, apa ajunge in golurile de aer dintre pene. Iar aburul utilizat la sfarsitul programului ajuta ca tesaturile sa devina mai moi, placute la atingere.
Scapa de grija cutelor de pe camasile preferate cu ajutorul programului Shirts SteamCure. Datorita miscarilor de rotire si a aburului utilizat la sfarsitul programului, camasile si tricourile tale vor arata impecabil.
Microbii nu vor mai fi o problema pentru tine si pentru hainele tale preferate. Folositi programul Hygiene+ SteamCure pentru articolele de imbracaminte care necesita o spalare profunda, iar datorita aplicarii aburului inaintea inceperii programului, hainele vor avea un nivel ridicat de igiena.
Programul asigura o spalare delicata a hainelor din lana, fara a le deteriora. Printr-un control inteligent al cuvei masinii de spalat si al aportului de apa, hainele din lana nu se vor deforma si te vei putea bucura din nou de puloverul preferat.
Tehnologia Aquafusion special dezvoltata pentru reducerea cantitatii de detergent pierdute la fiecare spalare, va va ajuta sa economisiti bani si detergent, imbunatatind in acelasi timp performanta spalarii.
Tehnologia OpiSense asigura consumul optim de apa si de energie necesare pentru fiecare spalare, prin intermediul celor 4 senzori speciali: 3 senzori sunt dedicati ingrijirii hainelor, iar cel de-al 4-lea senzor prelungeste durata de viata a masinii de spalat rufe.
Masinile de spalat rufe Beko sunt prevazute cu rezistenta nichelata, fapt ce asigura o mai buna protectie importiva coroziunii: cu 40% mai putina depunere de calcar pe rezistenta. Aceste performante elimina consumul suplimentar de energie si asigura cresterea duratei de viata de pana la 100 ori.
Beko ofera performante superioare atat in ce priveste consumul de energie cat si eficienta electrocasnicelor.
Functia se poate activa pentru a preveni modificarea programului selectat in prealabil, mai ales atunci cand copii se joaca la panoul de control al masinii de spalat rufe. Functia Child Lock face imposibila accesarea butoanelor masinii de spalat rufe pe parcursul ciclului de spalare.
Beko WRE6512BWWU
Beko WRE6512BWWU beko wre6512bww 6kg beko wre6512bww 6kg 1000rpm a+++ beko wre6512bww 6kg 1000rpm a+++ alb

DrumClean SteamCure
Iti doresti haine perfect curate si igienizate? Atunci va trebui sa acorzi o atentie deosebita si curatarii cuvei. Noile masini de spalat rufe Beko sunt dotate cu functia speciala DrumClean SteamCure, care cu ajutorul utilizarii aburului inaintea programului, asigura igenizarea cuvei si indepartarea mirosurilor neplacute.
Fast+
Poti alege sa incarci masina la jumatate din capacitate, iar functia Fast+ va reduce durata de spalare la 55%. Datorita optimizarii pasilor de spalare si al consumului de apa, activitatea masinii de spalat este crescuta, astfel incat sa obtina performante ridicate intr-un timp cat mai scurt.


Down Wear SteamCure
Acest program este special conceput pentru spalarea gecilor cu puf. Datorita sistemului special de centrifugare al acestui program, apa ajunge in golurile de aer dintre pene. Iar aburul utilizat la sfarsitul programului ajuta ca tesaturile sa devina mai moi, placute la atingere.
Shirts SteamCure
Scapa de grija cutelor de pe camasile preferate cu ajutorul programului Shirts SteamCure. Datorita miscarilor de rotire si a aburului utilizat la sfarsitul programului, camasile si tricourile tale vor arata impecabil.


Hygiene+ SteamCure
Microbii nu vor mai fi o problema pentru tine si pentru hainele tale preferate. Folositi programul Hygiene+ SteamCure pentru articolele de imbracaminte care necesita o spalare profunda, iar datorita aplicarii aburului inaintea inceperii programului, hainele vor avea un nivel ridicat de igiena.
Woollens
Programul asigura o spalare delicata a hainelor din lana, fara a le deteriora. Printr-un control inteligent al cuvei masinii de spalat si al aportului de apa, hainele din lana nu se vor deforma si te vei putea bucura din nou de puloverul preferat.


Aquafusion
Tehnologia Aquafusion special dezvoltata pentru reducerea cantitatii de detergent pierdute la fiecare spalare, va va ajuta sa economisiti bani si detergent, imbunatatind in acelasi timp performanta spalarii.
Optisense
Tehnologia OpiSense asigura consumul optim de apa si de energie necesare pentru fiecare spalare, prin intermediul celor 4 senzori speciali: 3 senzori sunt dedicati ingrijirii hainelor, iar cel de-al 4-lea senzor prelungeste durata de viata a masinii de spalat rufe.


Durable heater
Masinile de spalat rufe Beko sunt prevazute cu rezistenta nichelata, fapt ce asigura o mai buna protectie importiva coroziunii: cu 40% mai putina depunere de calcar pe rezistenta. Aceste performante elimina consumul suplimentar de energie si asigura cresterea duratei de viata de pana la 100 ori.
Clasa A+++
Beko ofera performante superioare atat in ce priveste consumul de energie cat si eficienta electrocasnicelor.


Child Lock
Functia se poate activa pentru a preveni modificarea programului selectat in prealabil, mai ales atunci cand copii se joaca la panoul de control al masinii de spalat rufe. Functia Child Lock face imposibila accesarea butoanelor masinii de spalat rufe pe parcursul ciclului de spalare.
| Tip produs: | Standard |
|---|---|
| Tip incarcare: | Frontala |
| Slim: | Da |
| Panou comanda: | Mecanic |
| Afisaj: | LCD |
| Viteza de centrifugare: | 1000 rpm |
| Capacitate de incarcare (kg): | 6 |
| Eficienta energetica: | Clasa A+++ |
| Eficienta energetica spalare: | Clasa B |
| Clasa de eficienta la centrifugare: | C |
| Numar programe: | 15 |
|---|---|
| Programe: |
Bumbac Eco; Culori inchise; Daily Xpress; Down Wear SteamCure; Hygiene+ SteamCure; Outdoor; Shirts SteamCure; Xpress Super Short |
| Program prespalare: | Da |
| Program lenjerie: | Da |
| Program lana: | Da |
| Program sintetice: | Da |
| Program jeans: | Da |
| Program bumbac: | Da |
| Program sport: | Da |
| Program mix: | Da |
| Program spalare manuala: | Da |
| Sistem de reglare a consumului: | Da |
|---|---|
| Selector centrifugare: | Da |
| Sistem siguranta copii: | Da |
| Informatii display: |
Centrifugare; Temperatura; Timp ramas |
| Programare intarziata: | Da |
| Functii speciale si Optiuni: |
Control electronic al balansului; Sistem OptiSense; SteamCure; Tambur AquaWave; Tehnologie AquaFusion |
| Consum energetic (kwh/an): | 152 |
|---|---|
| Consum mediu anual de apa (l): | 8799 |
| Deschidere hublou: | Stanga |
| Deschidere hublou (grade): | 170 |
| Nivel de zgomot la spalare: | 63 dB |
| Nivel de zgomot la centrifugare: | 75 dB |
| Culoare: | Alb |
| Greutate (Kg): | 55 |
| Dimensiuni (I x L x A) cm: | 84 x 60 x 41,5 |
| Garantie: | 24 luni |
Beko WRE6512BWWU beko wre6512bww 6kg beko wre6512bww 6kg 1000rpm a+++ beko wre6512bww 6kg 1000rpm a+++ alb






