Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Hansa FCGW510009D1
Hansa FCGW510009D1
Plita intrerupe imediat alimentarea cu gaz daca flacara se stinge accidental. Aceasta inseamna ca gatitul se desfasoara intotdeauna in siguranta.
Retetele din interiorul usii cuptorului reprezinta un ghid practic pozitionat comod – acestea contin informatii privind tipul de preparat, temperatura, nivelul si durata de coacere.
Capacul emailat este foarte durabil. Acesta ofera siguranta si confort.
Hansa FCGW510009D1
Hansa FCGW510009D1 Hansa FCGW 510009D1 Hansa FCGW510009 D1
Supapa de siguranta la stingerea flacarii
Plita intrerupe imediat alimentarea cu gaz daca flacara se stinge accidental. Aceasta inseamna ca gatitul se desfasoara intotdeauna in siguranta.


Retete pe usa
Retetele din interiorul usii cuptorului reprezinta un ghid practic pozitionat comod – acestea contin informatii privind tipul de preparat, temperatura, nivelul si durata de coacere.
Capac emailat
Capacul emailat este foarte durabil. Acesta ofera siguranta si confort.


Sistem de curatare usoara a usii
Datorita acestui nou design, geamurile din sticla pot fi demontate cu usurinta de pe usa, fara a mai fi necesara demontarea intregii usi. Datorita celor doua cleme din partea superioara a usii, nu mai este necesara utilizarea de scule, iar demontarea poate fi efectuata chiar de dumneavoastra. Aceasta va permite sa mentineti cu usurinta curatenia geamului usii cuptorului dumneavoastra.
Datorita acestui nou design, geamurile din sticla pot fi demontate cu usurinta de pe usa, fara a mai fi necesara demontarea intregii usi. Datorita celor doua cleme din partea superioara a usii, nu mai este necesara utilizarea de scule, iar demontarea poate fi efectuata chiar de dumneavoastra. Aceasta va permite sa mentineti cu usurinta curatenia geamului usii cuptorului dumneavoastra.
| Alimentare plita: | Gaz |
|---|---|
| Numar arzatoare: | 4 |
| Siguranta: | Da |
| Arzator mare: | 1 |
| Arzator normal: | 2 |
| Arzator economic: | 1 |
| Putere arzator mare: | 2.8 kW |
| Putere arzator normal: | 1.8 kW |
| Putere arzator economic: | 1 kW |
| Suport vase: | Da |
| Protectie copii: | Nu |
|---|---|
| Grill: | Nu |
| Rotisor: | Nu |
| Alimentare cuptor: | Gaz |
| Capacitate: | 56 l |
| Functii cuptor: |
Steam Cleaning; Usa rece |
| Tava: | 1 |
|---|---|
| Gratar cuptor: | 1 |
| Sertar inferior pentru vase: | Da |
| Dimensiuni (I x L x A): | 85 x 50 x 60 cm |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Duze pentru gpl: | Nu |
| Latime: | 50 cm |
| Garantie: | 24 luni |
Hansa FCGW510009D1 Hansa FCGW 510009D1 Hansa FCGW510009 D1



