Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Hansa OKC613RWH
Oferte fierbinți
Hansa OKC613RWH
Sistemul de iluminare cu LED-uri cu unghi larg optimizeaza aspectul estetic al aparatului si contribuie la crearea unui ambient deosebit in bucatarie. De asemenea, LED-urile au un consum de energie semnificativ mai redus comparativ cu sistemele de iluminare conventionale, asigurand astfel economii financiare.
Hotele Hansa sunt produse in conformitate cu cele mai stricte standarde europene de siguranta si calitate. In cadrul procesului de productie avem, de asemenea, in vedere protectia mediului inconjurator.
Puteti regla puterea hotei in functie de cantitatea de alimente preparate
Filtrele de grasime protejeaza motorul hotei. Filtrele metalice sunt realizate din aluminiu si pot fi curatate in masina de spalat vase.
Hansa OKC613RWH
Hansa OKC613RWH hansa oks 613 rwh вытяжка hansa okc613rwh
Iluminare cu LED
Sistemul de iluminare cu LED-uri cu unghi larg optimizeaza aspectul estetic al aparatului si contribuie la crearea unui ambient deosebit in bucatarie. De asemenea, LED-urile au un consum de energie semnificativ mai redus comparativ cu sistemele de iluminare conventionale, asigurand astfel economii financiare.
Respectarea cerintelor PCBC si CE
Hotele Hansa sunt produse in conformitate cu cele mai stricte standarde europene de siguranta si calitate. In cadrul procesului de productie avem, de asemenea, in vedere protectia mediului inconjurator.
Numarul treptelor de viteza: 3
Puteti regla puterea hotei in functie de cantitatea de alimente preparate
Filtru de grasime
Filtrele de grasime protejeaza motorul hotei. Filtrele metalice sunt realizate din aluminiu si pot fi curatate in masina de spalat vase.
| Tip: | Turn |
|---|---|
| Numar motoare: | 1 |
| Clasa energetica: | D |
| Clasa eficienta iluminare: | A |
| Clasa eficienta filtru grasime: | D |
| Consum anual de energie (kWh): | 66 |
| Filtru: | Aluminiu |
| Putere (W): | 115 |
| Lampa iluminare (W): | 2 x 3 |
| Capacitate de absorbtie minima (mc/h): | 152 |
| Capacitate de absorbtie maxima: | 403 mc/h |
| Nivel zgomot: | 46 dB |
| Nivel zgomot maxim: | 64 dB |
| Control: | Mecanic |
| Trepte putere: | 3 |
| Culoare: | Bej |
|---|---|
| Dimensiuni (I x L x A) cm: | 76/104 x 60 x 50 cm |
| Diametru burlan evacuare (mm): | 150 |
| Greutate (Kg): | 8 |
| Garantie: | 24 luni |
Hansa OKC613RWH hansa oks 613 rwh вытяжка hansa okc613rwh



