Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Espressor automat DeLonghi ETAM 29.660.SB
Oferte fierbinți
Espressor automat De'Longhi Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB, Carafa pentru lapte, Sistem LatteCrema, Rasnita cu 13 setari, 1450W, 15 bar, 1.4 l, Argintiu

Espressor conceput pornind de la sistemul boaba de cafea - ceasca, ideal pentru iubitorii de cafea autentica, in stil italian, cu aroma delicioasa. Espressorul prepara la o simpla atingere a unui buton, cele mai bune bauturi pe baza de espresso, precum Espresso, Espresso Dublu, Cafea lunga sau Doppio+.

Functie Cafea lunga: Aceasta bautura este practic o cafea americana la filtru preparata printr-un proces incet la presiune scazuta doar printr-o singura apasare de buton. Rezultatul este o cafea cu un gust delicat care poate fi savurata in orice moment al zilei.

Functie Doppio+: datorita unui proces inovator puteti obtine un espresso dublu cu aroma bogata si un plus de energie.

Daca va doriti o cafea pe baza de lapte, espressorul va pune la dispozitie Sistemul LatteCrema pentru o spuma de lapte neteda si matasoasa, pentru a crea bauturile preferate precum Cappuccino, Caffe Latte sau Latte Macchiato.
Panou de control cu ecran tactil
Panoul de control intuitiv si inovator, cu ecran de control tactil si butoane luminoase, este perfect pentru o utilizare simpla si rapida a espressorului.

Caracteristici:
- Espressorul poate fi utilizat cu cafea boabe sau cafea macinata;
- Recipient pentru cafeaua boabe cu capac -pentru pastrarea aromei, detasabil si usor de curatat;
- Sistem Thermoblock pentru controlul temperaturii;
- Recipientul de cafea : 200 gr;
- Capacitate: 2 cesti simultan;
- Rasnita de cafea integrata, cu 13 trepte de macinare;
- Functie de economisire energie;
- Functie Stand-By si oprire automata;
- Buton de curatare automata;
- Usor de curatat si practic;
- Dispozitiv de cappuccino pentru extra aburi si apa calda;
- Rezervor detasabil de apa, cu indicator de apa;
- Capacitate rezervor de apa: 1,3 litri;
- Tava pentru picaturi cu indicator pentru nivelul apei
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip | Automat |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Cafea macinata Cafea boabe |
| Tip bautura | Cafea Espresso Espresso lung Cappuccino Latte macchiato Apa fierbinte |
| Numar produse preparate | 5 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 13 |
| Tip display | LCD |
| Material carcasa | Inox Plastic |
| Material rasnita | Inox |
| Functii | Oprire automata Curatare automata Sistem decalcifiere Setare temperatura Setare grad macinare Mentinere la cald a canii Rasnita |
| Accesorii incluse | Filtru apa Carafa lapte 1 x Espressor |
| Culoare | Argintiu/Negru |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 1450 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.4 l |
| Capacitate compartiment cafea | 200 g |
| Capacitate recipient reziduuri | 12 |
DIMENSIUNI
| Latime | 19.5 cm |
| Adancime | 47.7 cm |
| Inaltime | 34 cm |
| Greutate | 9.1 Kg |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Inaltime maxima ceasca | 14 cm |







