Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG LS24H650GDUXEN, 24", Full HD, 60Hz, negru
Oferte fierbinți
CULORI CONSISTENTE LA ORICE UNGHI DE VIZUALIZARE
Tehnologia panoului PLS
SH85 este o potrivire corecta pentru orice mediu de lucru profesional. Afisajul sau de inalta valoare PLS, fara margini pe trei laturi, are o densitate de pixeli de aproximativ 1,7 ori mai mare decat Full HD, unde textele sunt foarte vii si imaginile limpezi fara schimbare de culoare, indiferent de unghiul in care sunt privite.
CONFORT OCULAR DE LUNGA DURATA
Mod de economisire a ochilor
Modul nostru de economisire a ochilor reduce emisiile de lumina albastra, despre care se stie ca cauzeaza deteriorarea retinei si, la randul tau, te ajuta sa minimizezi incordarea ochilor cand lucrezi o ora lunga, pastrand astfel productivitatea la linie. Mai mult, tehnologia noastra Flicker Free va ofera o experienta confortabila de vizionare.
ECONOMISITOR INTELIGENT DE COSTURI
Seria SH650 vine cu moduri de ultima generatie de economisire a energiei, inclusiv SMART Eco Saving, care ajusteaza automat luminozitatea afisajului in functie de culorile afisate si functia de consum de watt zero care reduce consumul de energie practic la nul cand ecranul este rotit off.
CONSTRUIT PENTRU A SE POTRIVI SPATIULUI DVS. DE AFACERI
Design ergonomic
Roteste, inclina, pivoteaza si este reglabila in inaltime, gata sa raspunda nevoilor oricarui scenariu de utilizare. VESA - sprijinit, poate fi instalat pe un perete sau brate separate cu usurinta. Constructia sa eleganta, dar robusta, impreuna cu un design curat in spate, se imbina perfect cu orice birou sau spatiu personal.
MULTIPLA-CONECTIVITATE
SH650 ofera conectivitate multipla cu porturi D-sub, DP, HDMI si USB din spatele monitorului, pregatit pentru a fi conectat cu orice dispozitive pe care echipa dvs. sau clientul dvs. alege sa le conecteze pentru rezultate mai bune in afaceri.
REALIZATE CU MATERIALE ECO-CONSTIENTE
Seria SH650 este construita din diverse materiale ecologice, fara PVC, care contin plastic reciclat, cu pachetul sau accesoriu realizat partial din baga pentru cana de zahar. Calitatile sale eco-durabile i-au obtinut certificarile TCO 7.0 si Energy Star.
Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | PLS |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 24 |
| Timp de raspuns (ms) | 4 |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7M |
| Luminozitate (cd/mp) | 250 |
| Contrast | 1000:1 |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:10 |
| Rata refresh | 60 Hz |
Conectivitate
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Nu |
| Caracteristici video | Eye Saver Mode, Flicker Free, Game Mode, |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5.0°(±2.0°)~24.0°(±2.0°) |
| Pivot | -2.0°(±2.0°)~92.0°(±2.0°) |
| Pivotare (stanga/dreapta) | -45.0°(±2.0°)~45.0°(±2.0°) |
| Reglare pe inaltime | 135.0 ± 5.0mm |
| Putere consumata | 28 W (max.); 23.0 W (typ); |
| Standarde/Certificari | Clasa energetica A |
| Alte detalii | Smart Eco Saving, |
| Continut pachet | Monitor; Cablu alimentare 1.5m; 1 x Cablu HDMI; 1 x Cablu DP; CD Instalare; Ghid de instalare rapida |
Garantie
| Garantie comerciala | 36 luni |
| Garantie de conformitate | 36 luni |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 55.86 x 36.39 x 7.46 (fara stand); 55.86 x 54.58 x 23.6 (cu stand) |
| Greutate (Kg) | 4.4 (fara stand); 6.7 (cu stand) |




