Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG LS27R650FDUXEN, 27", Full HD, 75Hz, FreeSync, gri-negru
Oferte fierbinți
CULORI VII DE JUR IMPREJUR
Acum, intreaga echipa poate vedea perfect. Panoul IPS pastreaza nuantele si claritatea culorii pe fiecare centimetru al ecranului. Lucrati confortabil pe afisajul larg care sporeste productivitatea si vedeti tonuri si nuante exacte cu un unghi de vizualizare de pana la 178˚, fara sa se piarda din culoare.

CONECTIVITATE COMPLETA
Atat de multe modalitati de conectare. O linie completa pentru porturi va ofera conectivitatea completa de care aveti nevoie in mediul de lucru de astazi. Conectati toate dispozitivele dvs., laptopuri, computere desktop si tablete si conectati hub-ul USB la portul USB 3.0 pentru un acces mai usor la electronicele mici sau alte dispositive.

OCHII ODIHNITI OBTIN MAI MULTE
Ochii protejati raman concentrati pe intreaga schimbare. Tehnologia avansata de confort a ochilor reduce incordarea ochilor pentru o concentrare crescuta si o productivitate mai mare. Tehnologia Flicker Free elimina palpairea obositoare si iritanta a ecranului, in timp ce modul Eye Saver reduce lumina albastra emisa. Ochii tai raman odihniti pe o perioada indelungata.

Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | IPS |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 250 |
| Contrast | 1000:1 (Typ), 700:1 (Min) |
| Unghi vizibilitate | 178° / 178° |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 75 Hz |
| Alte caracteristici ecran | Flicker Free; FreeSync |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |
| Audio in | Da |
| Audio out | Da |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Nu |
| Caracteristici video | Samsung MagicBright; Eye Saver Mode; Game Mode; Smart Eco Saving |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5.0° (±2.0°) ~ +24.0° (±2.0°) |
| Pivot | -2.0° (±2.0°) ~ +92.0° (±2.0°) |
| Pivotare (stanga/dreapta) | -45.0° (±2.0°) ~ +45.0° (±2.0°) |
| Reglare pe inaltime | 130.0 ± 5.0 mm |
| Putere consumata | 45W |
| Standarde/Certificari | Clasa energetica A |
| Continut pachet | Monitor, Cablu de alimentare, Cablu HDMI, Cablu USB, Manual |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |
Altele
| Culoare | Gri, Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 61.23 x 7.62 x 36.16 (fara stand); 61.23 x 23.8 x 53.9 (cu stand) |
| Greutate (Kg) | 4.2 (fara stand); 6.4 (cu stand) |








