Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HP 25mx, 24.5", Full HD, 144Hz, FreeSync, negru
Oferte fierbinți
SPECIFICAŢII CHEIE
Dimensiune ecran
62,23 cm (24,5")Tip de panou
TN, lumini de fundal cu LED-uriRezoluţie nativă
FHD (1920 x 1080 la 60 Hz)Luminozitate
400 cd/mRaport de contrast
1000:1 static; 12000000:1 dinamicViteză de răspuns
1 ms gri la griPREZENTARE GENERALĂ PRODUS
Acest monitor are toate caracteristicile esenţiale pentru acţiunile rapide. Bucură-te de imagini cursive, fără neclarităţi, care răspund la fel de repede ca tine, datorită unei rate de reîmprospătare de 144Hz1 şi tehnologiei AMD® FreeSync™2, în timp ce ecranul Full HD3 îţi oferă tot divertismentul în culori vii, cu claritate superioară.


Viteza de care ai nevoie
Poţi fi sigur că momentele cele mai pline de acţiune sunt cursive, vii şi fără neclarităţi ale mişcării, cu o rată de reîmprospătare de 144 Hz şi un timp de răspuns de 1 ms1.
Câştigaţi confort
Bucură-te de reglarea cursivă şi precisă a înălţimii, pe un interval de 100 mm, astfel încât monitorul să fie mereu în cea mai confortabilă poziţie.CARACTERISTICI CHEIE


Rată de reîmprospătare de 144 Hz
Beneficiezi de jocuri cursive, de obiecte mai precise şi detalii mai clare, cu un monitor pentru jocuri care reîmprospătează cadrele de 144 de ori pe secundă – o rată de reîmprospătare dublă faţă de monitoarele standard.Timp de răspuns de 1 ms cu Overdrive
Viteza de reacţie a pixelilor la schimbarea cadrelor este critică pentru jocuri cu ritm intens, iar timpul de răspuns de 1 ms asigură fluiditatea, precizia şi claritatea mişcării chiar şi în momentele cele mai pline de acţiune.

Tehnologia AMD® FreeSync™
Vezi şi simţi diferenţa în cursivitatea şi viteza de răspuns a jocurilor. Prin sincronizarea frecvenţei de reîmprospătare cu unitatea GPU, AMD® FreeSync™ face ca întreruperile de afişare, răspunsul întârziat şi ruperile de imagine să devină istorie.Afişaj cu micro-margini
Neavând practic ramă în jurul monitorului, există posibilitatea utilizării mai multor monitoare, pentru o experienţă de vizualizare pe un spaţiu lărgit.

Monitor FHD / monitor de 1080p
Fii pregătit pentru imaginile strălucitoare şi clare, de calitate impresionantă, ale acestui monitor FHD uimitor.Suport cu reglare pe înălţime
Reglează simplu monitorul la cea mai confortabilă poziţie, cu un interval de reglaj de 100 mm.

Panou TN
Întârziere redusă a pixelilor şi timpi scurţi de răspuns, cu acest panou TN.Lumină ambiantă
Lumină dispersată, pentru a ajuta la reducerea oboselii ochilor în timpul sesiunilor de joc nocturne.
Lumină albastră slabă
Utilizarea modului Lumină albastră slabă schimbă subtil culorile afişajului într-un spectru mai cald, făcând nuanţele de alb mai naturale şi punând mai puţină presiune asupra ochilor.ÎN CUTIE
- Cablu alimentare c.a
- documentaţie
- cablu HDMI
Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | TN |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 24.5 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 (GTG) |
| Dimensiune pixel (mm) | 0,283 mm |
| Luminozitate (cd/mp) | 400 |
| Contrast | 1000:1 static; 12000000:1 dinamic |
| Unghi vizibilitate | 160° vertical; 170° orizontal |
| Frecventa orizontala (KHz) | Pana la 167 kHz |
| Frecventa verticala (Hz) | Pana la 144 Hz |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 144 Hz |
| Alte caracteristici ecran | Luminozitate; Control culori; Contrast; Iesire; Control imagine; Informatii; Control intrare; Limba; Gestionare; Control meniu; Control alimentare; |
Conectivitate
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Caracteristici video | Antirefiex, AMD FreeSync™ |
| Putere consumata | 32 W (maxim), 24 W (obisnuit), 0,5 W (standby) |
| Alte detalii | Selectare limba; Iluminare de fundal cu LED-uri; Comenzi pe ecran; Rotire si pivotare; Programabil de catre utilizator; AMD FreeSync; Reglaj pe inaltime |
| Continut pachet | Monitor, Cablu alimentare c.a.; documentatie; cablu HDMI |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 55.73 x 20.64 x 49.26 (cu suport) |
| Greutate (Kg) | 4.3 |








