Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
DELL E2720HS, 27" FULL HD, 60Hz, negru
Oferte fierbinți
MAI PRODUCTIV PRIN DESIGN
Se adapteaza oricarei rutine : faceti monitorul propriu cu suportul reglabil in inaltime. Ridicati suportul sau inclinati afisajul pentru confort si ergonomie imbunatatite.
Amplificati-va munca : pierdeti sunetele din imprejurimile dvs. si concentrati-va asupra notificarilor primite cu noile difuzoare integrate.
O configurare flexibila : personalizati spatiul de lucru cu suporturi si suporturi compatibile cu VESA.
MANAGER DELL DISPLAY IMBUNATATIT
Productiv la fiecare nivel : Functia de aranjare simpla a Managerului de afisare Dell (DDM) va permite sa va planificati rapid si sa vizualizati aplicatiile unul langa altul pe unul sau mai multe ecrane conectate pentru eficienta multitasking. Si cu DDM imbunatatit, veti obtine si mai multe machete presetate.
Tranzitii fara probleme : functia de restaurare automata aminteste locul in care ati parasit, astfel incat aplicatiile vor reveni la locul unde le-ati lasat, chiar si dupa ce ati deconectat-o.
Cheia comoditatii : tastele de comanda rapida va pot economisi si mai mult timp, permitandu-va sa configurati cu usurinta setarile de gestionare a afisajului, astfel incat sa puteti lucra mai repede.
Mai multe modalitati de gestionare: Rapoartele de gestionare a activelor permit managerilor IT sa capteze si sa urmareasca rapid informatiile de monitorizare, precum si sa configureze mai multe monitoare simultan printr-o singura configurare.
NECESITATI CARE DEPASESC ELEMENTELE DE BAZA
Lucrati cu o vedere : munca dvs. va straluci din orice unghi de pe acest ecran de 27 de inci. Rezolutia Full HD cu tehnologie Switching In-Plane (IPS) ofera culori consistente pe ecran.
Maximizeaza-ti spatiul : un profil subtire, o luna ingusta si o gestionare imbunatatita a cablurilor creeaza o mica amprenta intr-o vedere larga, imprumutandu-se unui birou curat, neingradit.
Conexiuni versatile : monitoarele noastre din seria E se potrivesc cu sisteme mostenite si fara mostenire, cu optiuni de conectivitate convenabile, precum porturile VGA si DP. Spatiul dvs. de lucru va fi complet personalizat in functie de nevoile dvs.
Gata pentru zile lungi : ComfortView reduce pana la 60% din emisiile nocive de lumina albastra 1 pentru perioade extinse de vizionare.
ECOLOGIC SI INTERIOR SI EXTERIOR
Verde garantat : in conformitate cu cele mai noi standarde Energy Star ® , monitoarele Seriei E indeplinesc cerintele stricte de eficienta energetica in modurile de repaus, pornit si oprit. De asemenea, sunt certificate TCO. 2
Reducerea energiei : Economisiti energie cu PowerNap, o caracteristica care reduce sau stinge monitorul pentru a dormi atunci cand nu este utilizat.
Eliminarea curata : compostarea sau reciclarea ambalajului este usoara, deoarece este fabricata cu cel putin 25% din carton reciclat.
Porturi si sloturi :
1. Port de alimentare | 2. Port HDMI 1.4 | 3. Port VGA | 4. Boxe
Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | IPS |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Timp de raspuns (ms) | 8 |
| Dimensiune pixel (mm) | 0.311 mm x 0.311 mm |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | 1000:1 (typical) |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 60 Hz |
| Alte caracteristici ecran | Color gamut (typical): 83% (CIE1976) 72% (CIE1931) |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Da |
| Audio | 2 x 1w |
| Caracteristici video | Anti-Glare; ComfortView with Flicker-free screen |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Pivot | de la -5 la +21 |
| Reglare pe inaltime | 100 mm |
| Putere consumata | 23W (Typ). 30W (Max). 14.03W (ENERGY STAR®) |
| Securitate | Security lock slot |
| Continut pachet | Monitor, Cablu alimentare |
Garantie
| Garantie comerciala | 36 luni |
| Garantie de conformitate | 36 luni |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 50.83 x 62.15 x 18.7 |
| Greutate (Kg) | 6.11 |





