Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
PHILIPS 241B7QGJEB, 23.8", Full HD, 60 Hz, negru
Oferte fierbinți
DESIGN EXTREM DE EFICIENT ENERGETIC PENTRU ECONOMII MAXIME DE ENERGIE
Folosind un design nou care economiseste energiei cu o alimentare cu energie extrem de eficienta, acest monitor are o clasa energetica mai mare, oferind totodata performanta excelenta. Functiile economice utilizeaza o noua tehnologie de iluminare de fundal cu LED-uri care mentine luminozitatea si culorile, consumand totodata semnificativ mai putina energie; diferenta este mare atunci cand folosesti mai multe monitoare sau chiar si unul singur.

POWERSENSOR AJUTA LA ECONOMISIREA CU PANA LA 80% DIN FACTURA DE ENERGIE ELECTRICA
PowerSensor este un 'senzor pentru persoane' integrat care transmite si primeste semnale infrarosii inofensive pentru a determina daca utilizatorul este prezent si reduce automat luminozitatea monitorului cand utilizatorul pleaca de la birou, reducand costurile de energie cu pana la 80 % si prelungind durata de viata a monitorului.

TEHNOLOGIE IPS PENTRU CULORI BOGATE SI UNGHIURI DE VIZUALIZARE LARGI
Afisajele IPS utilizeaza o tehnologie avansata care va ofera unghiuri extralargi de vizionare de 178/178 de grade, facand posibila vizualizarea din aproape orice unghi a afisajului – chiar si in modul pivot la 90 de grade! Spre deosebire de panourile TN standard, afisajele IPS va ofera imagini remarcabil de clare in culori vii, ceea ce le face ideale nu numai pentru vizualizarea de fotografii, filme si pentru navigarea pe Web, dar si pentru aplicatii profesionale care necesita un nivel inalt de acuratete a culorilor si luminozitate uniforma in orice moment.

AFISAJ CU MARGINE INGUSTA PENTRU UN ASPECT OPTIM
Noile afisaje Philips dispun de margini extrem de inguste permitand distrageri minime si dimensiunea de vizionare maxim posibila. Special conceput pentru configurarea tip cadre sau cu multi-afisaj, cum ar fi jocurile, designul grafic si aplicatiile profesionale, afisajul extrem de ingust iti da sentimentul ca utilizezi un singur ecran mare.

LightSensor foloseste un senzor inteligent pentru a regla luminozitatea imaginii in functie de conditiile din camera, pentru a obtine imaginea perfecta cu un consum minim de energie.
Consum zero de energie cu comutatorul 0 wati
La actionarea comutatorului 0 wati, care este amplasat convenabil in partea din spate, puteti opri complet alimentarea c.a. a monitorului dvs. Rezultatul este consumul zero de energie reducand si mai mult emisiile dvs. de carbon.
Materialele ecologice intrunesc majoritatea standardelor internationale importante
Philips se angajeaza sa utilizeze materiale durabile, ecologice in gama sa de monitoare. Toate partile din plastic ale carcasei, partile metalice ale cadrului si ambalajul sunt materiale 100 % reciclabile. Pentru anumite modele utilizam pana la 85 % componente din plastic reciclat. Respectarea cu strictete a standardelor RoHS asigura reducerea substantiala sau eliminarea substantelor toxice. Plumbul si mercurul, de exemplu, au fost eliminate complet din monitoarele cu iluminare de fundal cu LED-uri.
Ambalaj 100 % din materiale reciclate
Ambalaj 100 % din materiale reciclate pentru impact redus asupra mediului.
85% materiale plastice reciclate cu TCO Edge
Certificarea TCO Edge este acordata produselor care ies din programele de etichetare ecologice existente. Cerintele TCO peste standarde certifica suplimentar ca printre alte cerinte, produsul utilizeaza minimum 85% materiale plastice reciclate, este eficient energetic, utilizeaza un minimum de materiale periculoase, are ambalaj reciclabil 100% si este creat pentru reciclare simpla. Poti fi sigur ca acest monitor Philips este un produs de ultima generatie, cel mai bun din clasa ICT, benefic pentru tine si pentru planeta, deoarece te ajuta sa efectuezi o achizitie IT ecologica in mod responsabil!
Zero Bright Dot™ elimina defectele de puncte luminoase ale ecranului LCD
Punctele luminoase sunt defecte ale ecranului LCD despre care se credea ca nu pot fi evitate in procesul de fabricatie. Cu ajutorul tehnologiei Zero Bright Dot™, pentru monitoarele Philips lipsa acestor defecte este garantata.
Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | IPS |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 23.8 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 (GTG) |
| Dimensiune pixel (mm) | 0,275 x 0,275 |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 250 |
| Contrast | 1000:1; Smart: 50.000.000:1 |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Frecventa orizontala (KHz) | 30-85 |
| Frecventa verticala (Hz) | 48-76 |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 60 Hz |
| Alte caracteristici ecran | Antireflex, 3H, opacitate de 25 % |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 4 |
| Audio out | Da |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Da |
| Audio | 2 x 2W |
| Caracteristici video | SmartImage; PowerSensor; LightSensor |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5/20° |
| Pivot | 90° |
| Pivotare (stanga/dreapta) | -175°/+175° |
| Reglare pe inaltime | 150 mm |
| Putere consumata | 11W |
| Securitate | Blocare Kensington |
| Standarde/Certificari | Clasa de etichetare energetica A++; EnergyStar 7.0; TCO edge |
| Continut pachet | Monitor, Cablu DVI, cablu HDMI, cablu DP, cablu audio, cablu de alimentare |
Garantie
| Garantie comerciala | 36 luni |
| Garantie de conformitate | 36 luni |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 54.1 x 5.7 x 33.2 (Fara stand); 54.1 x 25.7 x 52.7 (Cu stand) |
| Greutate (Kg) | 3.5 (Fara stand); 5.93 (Cu stand) |






