Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
DELL UltraSharp U2412M-WHT, 24", Full HD, 60Hz, alb
Oferte fierbinți
|
Lasati-va captivat Indiferent daca este vorba despre munca sau despre jocuri, monitorul Dell UltraSharp™ U2412M va poate oferi o experienta de vizualizare fara egal.
|
![]() |
|
Monitorul dvs., stilul dvs. Oferind flexibilitate si capacitate de particularizare supreme, monitorul U2412M poate fi reglat in functie de spatiul dvs. de lucru, poate fi adaptat preferintelor dvs. de vizualizare si, datorita unghiului larg de vizualizare, poate fi privit din aproape orice pozitie. |
![]() |
Capacitate mare de reglare: Ridicati sau coborati monitorul U2412M in functie de spatiul de lucru si de stilul dvs. personal, datorita capacitatii de reglare a inaltimii de 115 mm. Conectivitate flexibila: Conectati o tastatura, un mouse si alte periferice prin porturile USB, DisplayPort si DVI, care pot oferi calitate exceptionala a imaginilor atunci cand urmariti continuturi HD. Flexibilitate maxima: Asezati monitorul asa cum doriti datorita caracteristicilor de sporire a confortului, precum inclinarea, pivotarea si rotirea. Tehnologia IPS (Comutare in plan) va ajuta sa asigurati vizualizarea perfecta din aproape orice unghi. |
![]() |
Adaptabilitate suprema: Faceti culorile mai reci sau mai calde, in functie de preferinte, cu glisorul de temperatura a culorilor, in timp ce optiunea „Mod text” regleaza automat luminozitatea ecranului la 150 de niti, valoarea ideala pentru citirea textelor. |
|
Proiectat tinand cont de mediu Spatiul dvs. de lucru nu este singurul mediu care poate beneficia de avantajele monitorului U2412M. Conformitatea cu cerintele de mediu - Monitorul U2412M respecta standardele ENERGY STAR® 5.1, EPEAT Gold si TCO Certified Displays 5 si este, de asemenea, certificat CECP si CEL. |
Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | IPS |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 24 |
| Timp de raspuns (ms) | 8 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | Tipic: 1.000:1; Dinamic: 2.000.000:1 (maxim) |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1200 |
| Aspect imagine | 16:10 |
| Rata refresh | 60Hz |
| Alte caracteristici ecran | Antiflex, cu duritate 3H |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 2.0 | 4 |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Nu |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | 4º ~ 21º |
| Pivot | Da |
| Pivotare (stanga/dreapta) | -45º / 45º |
| Reglare pe inaltime | 115 mm |
| Putere consumata | 38 W (tipic) / 72 W (maximum) |
| Securitate | Security lock slot |
| Standarde/Certificari | ENERGY STAR 5.1; EPEAT Gold; TCO |
Garantie
| Garantie comerciala | 36 luni |
| Garantie de conformitate | 36 luni |
Altele
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 55.6 x 18.03 x 39.85-51.35 |
| Greutate (Kg) | 6.24 (Cu stand); 3.97 (Fara stand) |






