Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ASUS VP248H, 24", Full HD, 75Hz, negru
Oferte fierbinți
ASUS VP248H Gaming Monitor – 24 inch, Full HD, 1ms, 75Hz, Adaptive-Sync, Low Blue Light, Flicker Free
• Monitor Full HD de 24 de inchi cu un timp de raspuns rapid de 1ms (GTG) si o rata de reimprospatare de 75Hz pentru jocuri rapide si netede
• Tehnologie Adaptive-Sync pentru a elimina ruperea ecranului si ratele de cadru incretite
• GamePlus exclusiv ASUS crosshair, timer, contor FPS, functii de aliniere a afisajului pentru imbunatatiri in joc
• Conectivitate extinsa, inclusiv porturi HDMI si D-sub. Plus difuzoare stereo de 1.5 W
• Monitoarele ASUS pentru ingrijirea ochilor au tehnologii certificate de TÜV Rheinland, Flicker-freesi Low Blue Light, pentru a asigura o experienta confortabila de vizionare

Calitatea superioara a imaginii indeplineste designul elegant
VP248H Monitorul Full HD de 24" cu raport de contrast de 100.000.000: 1, tehnologiile SplendidPlus si VivdPixel exclusiviste ASUS sunt optimizate pentru cea mai buna calitate a imaginii si a culorilor. Aceasta abordare se extinde la standul de studiu si profilul subtire fara stil compromitator in asigurarea stabilitatii si durabilitatii.

Imagini super-netede cu Adaptive-Sync
ASUS VP248H dispune de tehnologia Adaptive-Sync pentru a elimina rupturile ecranului si ratele de inregistrare a cadrelor pentru a va oferi viziuni fara probleme si gameplay neted. Acest lucru va ofera un avantaj in cazul jocurilor online, a cursei, a strategiei in timp real si a titlurilor sportive. (Adaptive-Sync functioneaza la rate noi, variind de la 48Hz la 75Hz)

Tehnologia GamePlus exclusiva pentru ASUS
Cand vine vorba de design, ASUS are mereu in minte clientii - ASUS VP248H are functia exclusiva ASUS exclusive GamePlus cu functii Crosshair, Timer, FPS si Display Alignment pentru a va oferi imbunatatiri in joc care va ajuta sa va multumiti de joc. Aceasta functie este dezvoltata in colaborare cu pro gamerii, permitandu-i sa practice si sa-si imbunatateasca abilitatile de joc.

Tehnologia VividPixel pentru cea mai buna calitate a imaginii
Tehnologia VividPixel ASUS ajuta la imbunatatirea contururilor imaginii si la reducerea barelor de zgomot pentru vizualizarea clara si detaliata.

Filtru de lumina albastra ASUS
Filter-ul Blue Light, certificat de TÜV Rheinland, va protejeaza de lumina albastra daunatoare si puteti accesa cu usurinta cele patru setari diferite ale filtrului printr-o cheie rapida. VP248H a fost supus unor teste riguroase de performanta si a fost certificata de laboratoarele TÜV Rheinland, un furnizor global de servicii tehnice, de siguranta si de certificare, care nu au flicker si pot emite niveluri scazute de lumina albastra

Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | TN |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 24 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 |
| Dimensiune pixel (mm) | 0.2768 |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 250 |
| Contrast | 1000:1 |
| Unghi vizibilitate | 170°(H)/160°(V) |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 75Hz |
| Alte caracteristici ecran | Non-Glare, Flicker Free |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| Jack 3.5mm | Da |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Da |
| Audio | 1.5W x 2 Stereo RMS |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5°~+20° |
| Putere consumata | Power On : 27W; Power Saving/Off : <0.5W; 100-240V, 50/60Hz |
| Securitate | Kensington lock |
| Standarde/Certificari | Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSB, PSE, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), MEPS, TUV Flicker-free , KC , eStandby, TUV Low Blue Light, RCM |
| Alte detalii | Trace Free Technology: Yes; SPLENDID Video Preset Modes: 8 Modes (sRGB Mode/Scenery Mode/Theater Mode/Standard Mode/Night View Mode/Game Mode/Reading Mode/Darkroom Mode); Skin-Tone Selection: 3 Modes; Color Temperature Selection: 4 Modes; QuickFit (modes): Yes (Letter/A4/B5/Alignment Grid/Photo Modes); GamePlus(modes): Yes (Crosshair/Timer/FPS Counter/Display Alignment); Low Blue Light: Yes; HDCP support: Yes, 1.4; VividPixel: Yes; Adaptive-Sync supported: Yes |
| Continut pachet | Monitor, cablu VGA, cablu audio, cablu de alimentare, manual de utilizare |
Garantie
| Garantie comerciala | 36 luni |
| Garantie de conformitate | 36 luni |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | Cu stand: 57.11 x 40.58 x 19.94 / Fara stand: 57.11 x 34.15 x 5.17 |
| Greutate (Kg) | 3.6 |



