Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG LC27R500FHUXEN, 27", Full HD, 60Hz, negru
CURBE CAPTIVE
Cufundati-va in munca sau in joc. Ecranul curbat 1800R se infasoara in jurul tau, te trage si te tine concentrat. Chiar si in timpul unei utilizari extinse, curbura reduce tensiunea ochilor, astfel incat sa stai in fata calculatorului este mai confortabil ca niciodata.
ECRAN SUPER ELEGANT
Conceput cu stil in minte. Ecranul cu 3 fete fara bezels se intinde de la o margine la cealalta pentru un macim de viziune si o estetica minimalista. Un exterior rafinat de un albastru inchis si gri si un suport in forma de Y aduc un aspect elegant si modern la birou.
TOATE ACTIUNILE, FARA INTARZIERE
Experienta de divertisment superfluid. AMD Radeon FreeSync ™ pastreaza rata de reimprospatare a monitorului si a cardului grafic in sincronizare. Vizionati filme si jucati fara intreruperi. Chiar si scenele de actiune rapida arata perfect si neted.
MAI MULTA PUTERE DE JOC
Setarile ideale de joc iti ofera imediat avantajul. Obtineti setari optime de culoare si contrast de imagine pentru a vedea scenele mai viu si a detecta inamicii ascunsi in intuneric. Modul de joc ajusteaza orice joc pentru a umple ecranul cu toate detaliile din vedere.
VEZI DETALII ADEVARATE
Fiecare scena, incredibil de definita. Tehnologia inovatoare Samsung Panel VA ofera un raport de contrast de exceptie de 3000: 1 cu negri mai adanci si alb mai stralucitori. Scurgeri minime de lumina apar de la colt la colt, astfel incat chiar si imagini foarte intunecate sau luminoase sunt limpede pe ecran.
CONFORT CONCENTRAT
Protejati-va ochii si faceti mai multe. Tehnologia avansata de confort CR50 reduce tensiunea ochilor pentru o calculare extinsa mai confortabila. Tehnologia Flicker Free elimina continuu palpairea obositoare si iritanta a ecranului, in timp ce modul de economisire a ochilor minimizeaza lumina albastra emisa. Ochii tai raman mai proaspeti.
Display
| Ecran | Curbat |
| Tip panou | VA |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 26 |
| Timp de raspuns (ms) | 4 (GTG) |
| Dimensiune pixel (mm) | 596,74 mm x 335,66 mm |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 250 |
| Contrast | 3.000:1 |
| Unghi vizibilitate | 178 / 178 |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 60 Hz |
| Alte caracteristici ecran | 1800R |
Conectivitate
| HDMI | 1 |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Montare pe perete | VESA (75 x 75 mm) |
| Inclinare | 2.0° - 22.0° |
| Putere consumata | 35W |
| Alte detalii | Freesync, Eco Saving Plus, Samsung MagicBright |
| Continut pachet | Monitor, Cablu HDMI, Cablu alimentare, Manual de utilizare |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 61.4 x 25.1 x 46.6 (Cu stand0; 61.4 x 9.4 x 36.2 (Fara stand) |
| Greutate (Kg) | 4.3 (Cu stand); 3.5 (Fara stand) |






