Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
DELL E2417H, 24", Full HD, 60Hz, negru
Oferte fierbinți
Esential pentru cerintele profesionale de zi cu zi Maximizati productivitatea la locul de munca utilizand un monitor proiectat sa raspunda cerintelor specifice ale companiei dvs. Ecran performant: puteti vizualiza aplicatiile, foile de calcul si altele pe ecranul de 23,8 inchi la claritatea asigurata de rezolutia Full HD (1.920 x 1.080). Lucrati confortabil: optimizati confortul ochilor si reduceti emisiile nocive de lumina albastra cu ajutorul caracteristicii ComfortView si al ecranului fara palpaieli. Stralucitor din orice unghi: vedeti culori consecvente pe toata deschiderea unghiului foarte larg de vizualizare, de 178°/178°, prin intermediul tehnologiei de comutare in plan (IPS). |
Usurinta deosebita in utilizare Creati un spatiu de lucru in functie de specificatiile dorite. Comenzi comode: accesati usor butoanele pentru pornire, luminozitate, contrast si modurile de presetare particularizabile, amplasate in partea din fata a monitorului. Versatilitate inclusa: puteti configura in mod flexibil monitorul cu ajutorul diverselor suporturi de montare, care raspund cerintelor profesionale dinamice. Inclinare dupa dorinta: lucrati confortabil inclinand monitorul cu 5° in fata sau 21° in spate. Functionare imediat dupa despachetare: monitorul este compatibil cu majoritatea PC-urilor de generatie veche si moderne prin conectivitatea VGA si DisplayPort. Lucrati confortabil: optimizati confortul ochilor si reduceti emisiile nocive de lumina albastra cu ajutorul caracteristicii ComfortView. |
Display
| Ecran | Plat |
| Tip panou | IPS |
| Ecran (Iluminare) | LED |
| Diagonala (inch) | 24 |
| Timp de raspuns (ms) | 8 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 250 |
| Contrast | 1000:1 |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 60Hz |
| Alte caracteristici ecran | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 1 |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Nu |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5° ~ 21° |
| Putere consumata | 22W |
| Securitate | Kensington Lock Slot |
| Standarde/Certificari | Energy Star, TCO |
| Continut pachet | Monitor, Cablu de alimentare, Cablu VGA, Cablu DisplayPort, Manual |
Garantie
| Garantie comerciala | 36 luni |
| Garantie de conformitate | 36 luni |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 56.26 x 17.9 x 42.51 |
| Greutate (Kg) | 4.23 (Cu stand); 3.28 (Fara stand) |






