Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
XIAOMI Redmi Note 9 Pro, 64GB, 6GB RAM, Dual SIM, Interstellar Grey
Oferte fierbinți
Telefon XIAOMI
Redmi Note 9 Pro

DETALII UIMITOARE CU QUAD CAMERA
XIAOMI Redmi Note 9 Pro dispune de un sistem cu patru camere. Camera de 64MP captureaza imagini clare pentru a pastra momentele favorite. Camerele Ultra Wide, Macro si Depth se asigura ca vei avea cele mai bune fotografii ale scenei pe care o capturezi.

FIECARE MOMENT ESTE UNUL MEMORABIL
XIAOMI Redmi Note 9 Pro impreuna cu sistemul de camere si AI se va asigura ca va fi mereu pregatit pentru a captura momentele trecatoare de fiecare data. Te vei indragosti capturand imagini. Cu Redmi Note 9 Pro, momentele bune trebuie pastrate.

MAI RAPID SI MAI PUTERNIC
Redmi Note 9 Pro va ofera o experienta de lucru, de munca si de divertisment mai rapida si mai puternica.

AUTONOMIE MARE / INCARCARE RAPIDA
Nimic nu este mai linistitor decat o baterie mare de pana la 5020mAh si o incarcare super rapida de 30W. Ai la dispozitie 16 ore de navigare continua, 147 ore de muzica si 13 ore de joc.

MOTOR DE VIBRATII REALIST
Motorul cu vibratii liniare are 150 de tipuri de vibratii pentru diferite tipuri de notificari, astfel incat sa puteti urmari textele, apelurile si notificarile pentru aplicatii, chiar si fara a va scoate telefonul din buzunar.

AMPRENTA LATERALA
Amprenta laterala face deblocarea extrem de rapida si astlfe nu va mai faceti griji de amprentele de pe ecran.

DEBLOCARE INSTANTA
Senzorul lateral de amprenta si butonul de pornire sunt combinate intr-un design ergonomic. Doar iei telefonul, il pornesti si se deblocheaza instant.

Caracteristici generale
| Model | REDMI NOTE 9 PRO |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | LTE |
Ecran
| Tip ecran | IPS LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 6.67 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Alte specificatii ecran | FHD+, DotDisplay, 395 ppi, Raport 20: 9, Multitouch, Corning Gorilla Glass 5, Luminozitate 450nit, NTSC:84%, TÜV Rheinland, Contrast 1500:1 |
Memorie
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie | 512 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Procesor | SM7125 Snapdragon 720G 8nm |
| Frecventa (GHz) | 2 x 2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6 x 1.8 GHz Kryo 465 Silver |
| Procesor grafic | Adreno 618 |
Foto video
| Camera principala | Cvadrupla |
| Rezolutie (Mp) | 64MP (Wide) f/1.89, 26mm, 1/1.72", 0.8µm, PDAF, AI + 8MP (Ultra Wide) f/2.2, 119°, 1/4.0", 1.12µm + 5MP (Macro) f/2.4, AF + 2MP (Depth) f/2.4 |
| Rezolutie fotografie | 8000 x 6000 |
| Rezolutie video | 3840 x 2160 pixeli@30fps |
| Blitz | LED |
| Facilitati | Night mode, Document mode, Cinematic portraits, 64MP HD, Smart ultra-wide angle mode, Rear camera Beautify, Steady handheld night photography, Portrait mode background blurring, Panorama mode, Pro mode, Photo timer, Leveling, Burst mode, Face recognition, HDR, Ultra wide-angle edge distortion correction, Custom watermark, AI watermark, Portrait mode background blur adjustment, Full screen frame, Rear camera AI scene detection (27 recognizable tags), Macro camera, Cinematic 4K video, Ultra-wide angle recording, Macro recording, Short video mode, 4K recording, Kaleidoscope |
| Selfie Camera | 16MP (Wide) f/2.5, Rezolutie imagine: 4608 x 3456 pixeli, Rezolutie video 1920 x 1080 pixeli, 30 fps, Panorama selfie, Palm shutter, AI silhouette detection, Front camera HDR, Front facing flash, Face recognition, AI Beautify, AI portrait mode, AI scene d |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | Android 10 |
| Altele | MIUI 11 |
Date
| Viteza date | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | GPS: + A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | 2.0 USB Type-C |
| NFC | Da |
Sunete
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Busola digitala, Giroscop, Infrared Sensor, Senzor de amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
Baterie
| Fast Charging | Da |
| Capacitate baterie (mAh) | 5020 |
| Baterie | Li-Polymer |
Altele
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 165.8 x 76.7 x 8.8 |
| Greutate (g) | 209 |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |





