Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SONY Xperia 10, 64GB, 3GB RAM, Dual SIM, Pink
Oferte fierbinți

MAI MULT FILM, MAI MULT JOC, MAI MULT MULTITASKING
Veti fi captivati de experienta 21:9 cu afisajul lat in format 21:9 al telefonului SONY Xperia 10. Puteti vedea filmele la fel ca la cinema, realizati mai multe activitati simultan, clipurile video si imaginile se vor vedea minunat in noul format 21:9. Si totul in mana dvs.


MULTITASKING
Ecranul va fi mai util si perfect pentru a afisa doua aplicatii in acelasi timp, pentru a vedea mai multe si pentru a viziona filme in noul raport de 21:9. Functia Detectie laterala si lansatorul de aplicatii va ajuta sa accesati rapid si usor un ecran divizat.

MULTITASKING MAI EFICIENT
Pe SONY Xperia 10 multitasking-ul este mai eficient si simplificat astfel incat puteti folosi simultan doua aplicatii. Scrieti e-mailuri in timp ce vizionati clipuri video sau trimiteti mesaje text in timp ce cititi rapid si usor cele mai noi articole de stiri.

DETECTIE LATERALA
Functia Detectie laterala afiseaza rapid aplicatiile dvs. preferate, nu mai trebuie sa derulati pentru a le gasi. Pur si simplu atingeti de doua ori oriunde pe oricare dintre lateralele telefonului Xperia 10 iar acesta va anticipa si va afisa aplicatiile pe baza caracteristicii AI incorporata in produsele Xperia.

AFISAJ LAT IN FORMAT 21:9
Afisajul lat in format 21:9 al produsului Xperia 10 utilizeaza acelasi raport de aspect de 21:9 la care sunt inregistrate filmele. Majoritatea afisajelor smartphone-urilor nu accepta acest raport de aspect, afisand bare negre in partile de sus si de jos ale ecranului. Insa cu telefonul SONY Xperia 10, va puteti bucura de divertisment dintr-o margine a afisajului pana in cealalta.

ECRAN MAI LUNG
Ecranul elegant de 6" si raportul de aspect de 21:9 va ajuta sa vizionati mai mult continut, sa derulati mai putin si sa va bucurati de o rezolutie HD complet+.

FILME IN FORMAT 21:9
Filmele sunt mult mai captivante in formatul 21:9 al telefonului SONY Xperia 10. Este acelasi raport de aspect in care sunt inregistrate filmele dvs. preferate. Multumita ecranului lat si designului fara margini, va puteti bucura de filme pe telefonul dvs. inteligent asa cum acestea au fost menite sa fie vazute.
Caracteristici generale
| Model | XPERIA 10 |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | 850, 900, 1800, 1900 |
| Retea 3G | 1, 2, 5, 8 |
| Retea 4G | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 32, 38 |
Ecran
| Tip ecran | IPS LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 6 |
| Alte specificatii ecran | HD complet+, Raport Aspect 21:9, Sticla Corning Gorilla Glass 5 |
Memorie
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie | 512 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 630 |
| Frecventa (GHz) | 2.2 |
Foto video
| Camera principala | Duala |
| Rezolutie (Mp) | 13MP, f2.0, dimensiune senzor 1/3,0, 1,12 μm, FOV 76,4° + 5MP, f2.4, dimensiune senzor 1/4,0, 1,4 μm, FOV 87,9° |
| Rezolutie video | 4K |
| Blitz | LED |
| Focus | Focalizare automata hibrida |
| Facilitati | Capturare in format 21:9 (filme si imagini), Efect Bokeh, HDR (High Dynamic Range) pentru fotografii, Fotografiere in lumina redusa: ISO 12800, SteadyShot, Inregistrare filme cu incetinitorul la 120 cps |
| Zoom | Digital 5x |
| Selfie Camera | 8MP, f2.0, dimensiune senzor 1/4,0, 1,12 μm, FOV 84°, HDR (High Dynamic Range) pentru fotografii, SteadyShot, Efecte de portret selfie, Blit in afisaj |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 9 Pie |
Date
| Viteza date | LTE (12G) Cat4/Cat13 |
| WLAN | Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n(2,4 GHz)/n(5 GHz)/ac, Google Cast |
| Bluetooth | 5.0 |
| GPS | A-GNSS (GPS + GLONASS) |
| USB | Type C |
| NFC | Da |
Sunete
| Detalii sunete | DSEE HX, LDAC |
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, E - Compass, Hall Effect sensor, Magnetometru, Pedometru, Senzor de amprenta, Senzor de miscare, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
Baterie
| Fast Charging | Da |
| Capacitate baterie (mAh) | 2870 |
Altele
| Culoare | Roz |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 156 x 68 x 8.4 |
| Greutate (g) | 162 |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |





