Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HUAWEI Nova 5T, 128GB, 6GB RAM, Dual SIM, Crush Blue
Oferte fierbinți
Telefon HUAWEI Nova 5T

CULORI CARE IES IN EVIDENTA
Huawei Nova 5T te surprinde cu texturi si culori uimitoare si un design reflectorizant. Finisajul rafinat si textura unica da impresia unui efect 3D suprarealist si fantastic.


DEBLOCHEAZA-L IMEDIAT
Senzorul de amprenta montat lateral deblocheaza telefonul HUAWEI Nova 5T pentru o operare convenabila cu o singura mana.

PESTE LIMITE
Un raport ecran-corp mai mare pentru telefonul HUAWEI Nova 5T pentru o experienta revolutionara; iarasi camera frontala este ascunsa sub ecran pentru o integritate deplina.

CAMERE PROFESIONALE IN BUZUNARUL TAU
Cu cele 4 camere ale telefonului HUAWEI Nova 5T capturezi fotografii HD uimitoare sau fotografii ultra-wide angle sau fotografii macro si bokeh. De asemenea camerele creeaza video superbe. Fotografii clare si bogate in detalii si video cu panorame vaste si close-up-uri uluitoare.

CAPTUREAZA ORICE ITI TRECE PRIN CAP
Senzorul de 48MP de 1/2-inch va ofera incredere pentru a captura fotografii de calitate profesionala cu ajutorul telefonului HUAWEI Nova 5T. Super Night Mode, sustinut de AI, foloseste inteligent lumina, expunerea lunga si stabilizarea pentru fotografii uimitoare chiar si in medii intunecate.

ULTRA WIDE-ANGLE
Cu fotografiile Ultra Wide-Angle captezi momente epice si dramatice. Camera Ultra Wide-Angle cu apertura de f/2.2 capteaza natura extraordinara si ofera portretelor o tenta dramatica.

DESCOPERA LUMI NOI
Camera Super Macro va ajuta sa descoperiti lumi pe care nu le puteti vedea cum trebuie. Faceti fotografii de la aproape 4cm, explorati si impartasiti acele mici minuni care ne inconjoara.

IN CENTRUL ATENTIEI
Cu noul HUAWEI Nova 5T aveti la indemana uimitoare efecte bokeh cu care puneti subiectul fotografiei in centrul atentiei. Camera foto bokeh alimentată de capacitățile ISP ale procesării în timp real a chipsetului Kirin creeaza portrete profesionale cu o frumusete uimitoare.

CELE MAI BUNE
Exista frumusete in fiecare din noi. Si poti sa o captezi pe display-ul intreg. Camera selfie, acum in coltul din stanga sus, foloseste tehnologia AI pentru a evidentia caracteristicile naturale si unice pentru a scoate ce este mai bun. Pixel-ul 4 in 1 creeaza selfie-uri mai clare si mai luminoase si tehnologia AI echilibreaza expunerea si iluminarea din spate in timp ce optimizeaza fundalul. Vei fi uimit de cat de grozav arati cu noul HUAWEI Nova 5T.

PUTERE CU VITEZA LUMINII
Procesorul super rapid Kirin 980 fluidizeaza experienta utilizatorului. Dual NPU va ofera capabilitati uimitoare ale AI, creste si eficientizeaza mai bine performanta. Astfel HUAWEI Nova 5T este responsiv si usor de folosit.

SUPER CHARGING
Incarcarea inceata iti incetineste viata. Dar Huawei Nova 5T are o baterie de 3750mAh si suport incarcarea rapida. In 30 minute deja este incarcat 30%.

GPU TURBO
Noua generatie GPU Turbo imbunatateste performantele procesorului, folosind chip-ul Kirin 980 pentru o experienta revolutionara in gaming.

Caracteristici generale
| Model | HUAWEI NOVA 5T |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | GSM B2 / B3 / B5 / B8 |
| Retea 3G | WCDMA: B1 / B2 / B4 / B5 / B6 / B8 / B19 |
| Retea 4G | TDD: B38 / B40 / B41 (2545 – 2655 MHz), FDD: B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B18 / B19 / B20 / B26 / B28 |
Ecran
| Tip ecran | LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 6.26 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 2340 x 1080 |
| Alte specificatii ecran | Culori 16.7M, Colour Gamut (NTSC): 96%, FHD+ |
Memorie
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Procesor | HUAWEI Kirin 980 Octa-core |
| Frecventa (GHz) | 2 x Cortex-A76 Based 2.6 GHz + 2 x Cortex-A76 Based 1.92 GHz + 4 x Cortex-A55 1.8 GHz |
| Procesor grafic | Mali G76 720 MHz |
Foto video
| Camera principala | Cvadrupla |
| Rezolutie (Mp) | 48 MP f/1.8 AF + 16 MP f/2.2 FF + 2 MP f/2.4 FF + 2 MP f/2.4 FF |
| Focus | Phase focus, Contrast focus |
| Selfie Camera | 32MP, f/2.0 FF |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 9 |
| Altele | EMUI 9.1 |
Date
| WLAN | 2.4G: 802.11b/g/n, 5G: 802.11a/n/ac (wave2) |
| Bluetooth | 5.0, BLE |
| GPS | GPS (L1 + L5 dual-band) / AGPS / Glonass / BeiDou / Galileo (E1 + E5a dual-band) / QZSS (L1 + L5 dual-band) |
| USB | Type-C |
| NFC | Da |
Sunete
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Ambient light sensor, E - Compass, Giroscop, Hall Effect sensor, Senzor de amprenta, Senzor de presiune, Senzor gravitational |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
Baterie
| Fast Charging | Da |
| Capacitate baterie (mAh) | 3750 |
Altele
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 73.97 x 154.25 x 7.87 |
| Greutate (g) | 174 |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |





