Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
XIAOMI Redmi Note 8 Pro, 64GB, 6GB RAM, Dual SIM, Forest Green
Oferte fierbinți
XIAOMI
Redmi Note 8 Pro

64MP QUAD CAMERA
Captureaza poze cu rezolutie inalta cu camera Ultra HD de 64MP si inregistrezi video 4K si slow motion cu 960fps.

MACRO
Captureaza detalii cu camera macro de 2cm. Chiar si tentaculele melcului sunt clare capturate.

ULTRA WIDE-ANGLE
Capteaza toata scena printr-o singura fotografie cu camera Ultra Wide-Angle cu un unghi de vizualizare de 120°.

SELFIE CAMERA 20MP
Modul Portret te lasa sa ajustezi profunzimea si sa capturezi fotografii profesionale. Selfie perfecte de fiecare data.

HELIO G90T
Ruleaza jocuri de intensitate mare cu un frame rate inalt cu ajutorul procesorului Helio G90T pe arfitectura Cortex-A76

TEHNOLOGIE DE RACIRE LIQUIDCOOL

WI-FI X ANTENNA
Previne blocajul semnalului Wi-Fi cauzat de maini in mod landscape.

INCARCARE RAPIDA
Xiaomi Redmi Note 10 Pro are o baterie de 4500 mAh si o autonomie de 10 ore pentru cei impatimiti cu jocurile.


Caracteristici generale
| Model | REDMI NOTE 8 PRO |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | GSM: B2/B3/B5/B8 |
| Retea 3G | WCDMA B1/B2/B4/B5/B8 |
| Retea 4G | FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28, TDD: B38/B40 |
Ecran
| Dimensiune ecran (inch) | 6.53 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 2340 x 1080 |
| Alte specificatii ecran | Dot Drop Full Screen Display, Luminozitate: 500nit, Contrast: 1500:, NTSC: 84%, Corning Gorilla Glass 5 |
Memorie
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
Procesor
| Procesor | MTK Helio G90T (12nm) |
| Frecventa (GHz) | 2 x A76 2.05GHz, 6 x A55 2.0GHz |
| Procesor grafic | Mali G76 MC4 |
Foto video
| Camera principala | Cvadrupla |
| Rezolutie (Mp) | 64MP, 0.8μm, 1.6μm 4-in-1 Super Pixel, f/1.89, FOV 79° + 8MP (Ultra-Wide Angle) 1.12μm, f/2.2, FOV 120° + 2MP (Ultra-Macro) 1.75μm + 2MP (Depth) 1.75μm |
| Rezolutie fotografie | 9248 x 6936 |
| Rezolutie video | 3840 x 2160 |
| Senzor imagine | CMOS 1/1.7" |
| Focus | Phase detection focus, Contrast detection focus |
| Facilitati | 64MP HD, Ultra nightscape mode, AI scene detection 5.0, Smart ultra-wide angle mode, Ultra wide-angle edge distortion correction, AI Beautify, Burst mode, Tilt-shift, Level display, Custom watermark, Pro mode, Portrait mode background blur adjustment, 3D Lighting, Panorama mode, AI high resolution photos, AI Skyscaping, Short video editing, ultra-wide angle video recording, macro video recording, 960 fps slow motion video, Rear camera video Beautify, Time-lapse photography |
| Zoom | 10x digital |
| Selfie Camera | 20MP, 0.9μm, f/2.0, Panorama selfie, Palm shutter, AI silhouette detection, Front camera HDR, Front camera display brightness correction, Face recognition, AI Beautify, AI portrait mode, AI scene detection, AI studio lighting, Front camera video Beautify, |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Altele | MIUI 10 |
Date
| WLAN | 802.11a/b/g/n/ac, 2.4G Wi-Fi, 5G Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display |
| Bluetooth | 5.0 |
| GPS | GPS/ A-GPS / Galileo/ GLONASS / Beidou |
| USB | Type-C |
Sunete
| Detalii sunete | difuzor amplitude ultra-linear 1217 x max0.4mm high |
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Distance sensor, Giroscop, Infrared Sensor, Senzor de amprenta, Vibration motor |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
Baterie
| Fast Charging | Da |
| Capacitate baterie (mAh) | 4500 |
| Baterie | Lithium-Ion Polymer |
Altele
| Culoare | Verde |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 161.35 x 76.4 x 8.79 |
| Greutate (g) | 199.8 |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |





