Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
XIAOMI Redmi Note 8T, 128GB, 4GB RAM, Dual SIM, Moonshadow White
Oferte fierbinți
XIAOMI Redmi Note 8T

CORNING GORILLA GLASS 5 - FATA SI SPATE

STICLA 2.5D GLASS - 88.3% SCREEN-TO-BODY RATIO

48MP ULTRA-HIGH RESOLUTION

CAMP DE VIZUALIZARE FOV 120°
O vizualizare Ultra-Wide pentru peisaje superbe.

DEPTH CAMERA
Portrete care iti scot in evidenta frumusetea

MACRO CAMERA
Surprinde capodopere de la 2cm distanta

13MP CAMERA SELFIE
Selfie profesionale cu filtre de infrumusetare

QUALCOMM® SNAPDRAGON™ 665

INCARCARE RAPIDA IN 2 ORE


Caracteristici generale
| Model | REDMI NOTE 8T |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | LTE |
Ecran
| Tip ecran | IPS LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 6.3 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Alte specificatii ecran | 409 ppi, Raport aspect 19,5: 9, Multitouch, Corning Gorilla Glass 5 |
Memorie
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Procesor | Qualcomm SDM665 Snapdragon 665 |
| Frecventa (GHz) | 4 x 2.0 GHz și 4 x 1.8 GHz |
| Procesor grafic | Adreno 610 |
Foto video
| Camera principala | Cvadrupla |
| Rezolutie (Mp) | 48MP (Wide) f/1.8, 1/1.2", 0.8µm, PDAF - algoritmi AI + 8MP (Ultra-Wide) f/2.2), 1/4", 1.12µm + 2MP (Bokeh) f/2.4, 1/5", 1.75µm + 2MP (Macro) f/2.4, 1/5", 1.75µm |
| Rezolutie fotografie | 8000 x 6000 |
| Rezolutie video | 3840 x 2160 |
| Blitz | LED |
| Focus | PDAF |
| Facilitati | Marcaje geografice, Autofocus, HDR, Panorama, Detectie faciala, Digital zoom |
| Selfie Camera | 13MP, ƒ/2.0, 1.12 µm, Rezolutie foto 4224 x 3136, Rezolutie video 1920 x 1080 30 fps, Recunoastere faciala |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 9.0 (Pie) |
| Altele | MIUI 10 |
Date
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | GPS: + A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | 2.0 USB Type-C |
| NFC | Da |
Sunete
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Busola digitala, Giroscop, Infrared Sensor, Senzor de amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
Baterie
| Fast Charging | Da |
| Capacitate baterie (mAh) | 4000 |
| Baterie | Li-Polymer |
Altele
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 161.1 x 75.4 x 8.6 |
| Greutate (g) | 199.8 |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |






