Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG Galaxy A41, 64GB, 4GB RAM, Dual SIM, Prism Crush Blue

Un ecran ce îți extinde imaginea de la o margine la alta
Bucură-te de ecranul de 6,1 inci Infinity-U, al Galaxy A41. Un aspect extins ce umple ecranul tău cu conținut de la o margine la alta. Urmărește videoclipurile tale preferate, jocurile și fluxurile live în Full HD + Super AMOLED.

* Imagini simulate în scop ilustrativ. ** Infinity Display: un ecran complet din sticlă aproape fără ramă, de la o margine la alta. *** Măsurată pe diagonală, dimensiunea ecranului este de 6,1 inch în dreptunghiul complet și 6,0 inch cu contabilizarea colțurilor rotunjite. Zona vizibilă reală este mai mică datorită colțurilor rotunjite și decupajului camerei.
Design compact, ușor, care se potrivește perfect în mâna ta
Corpul subțire al Galaxy A41 de 7,9 mm și spatele curbat ergonomic creează aderență fără efort, pentru o utilizare ușoară. Lasă-ți personalitatea să strălucească cu modelul dinamic în culori Prism Crush Black, Prism Crush White sau Prism Crush Blue.

* Disponibilitatea culorilor poate varia în funcție de țară sau transportator.
Cameră triplă pentru a surprinde momentele tale în direct
Obține fotografii mai clare și strălucitoare cu cele trei camere foto avansate ale Galaxy A41. Camera principală de 48MP realizează fotografii mai clare pe parcursul întregii zile. Captează mai mult din ceea ce vezi cu camera de 8MP Ultra Wide și focalizează ceea ce contează cu camera de profunzime de 5MP.
* Disponibilitatea culorilor poate varia în funcție de țară sau transportator.

Surprinde mai mult din ceea ce vezi, din același loc
Captează lumea largă cu câmpul vizual de 123° al camerei Ultra Wide. Și cu camera principală de 48MP, povestea ta rămâne luminoasă și limpede, pe parcursul întregii zile.

* Imagini simulate în scop ilustrativ. ** Experimentarea unghiului ultra larg (foto/video) este acceptată doar pentru camera foto din spate.
Camera de profunzime aduce subiectul în centrul atenției
Camera de profunzime de 5MP îți permite să ajustezi adâncimea de câmp, înainte și după ce ai realizat fotografia. Camera avansată de profunzime, de 5MP, elimină zgomotele de fundal nedorite din imaginile tale, pentru a le face să pară mai profesionale.

* Imagini simulate în scop ilustrativ.
Selfie-urile care atrag atenția sunt mai ușor de realizat
Vrei ca selfie-ul tău să arate bine. Așadar, pentru imagini uimitoare din timpul zilei, camera frontală de 25MP a Galaxy A41 îți oferă fotografii clare și de înaltă rezoluție. Și cu focalizare în direct, pentru a estompa ușor fundalul, chipul tău devine vedeta.
* Imagini simulate în scop ilustrativ.

Putere care te ține în mișcare
Când îți trăiești viața în exterior, ai nevoie de un telefon care să reziste. O baterie de 3.500mAh (tipică) * îți oferă puterea de a transmite, partaja și de a te juca mai departe. Și dacă începe să îi scadă energia, îl conectezi și alimentezi cu până la 15W de încărcare rapidă.

* Valoarea tipică testată în condiții de laborator ale terților. Valoarea tipică este valoarea medie estimată, luând în considerare abaterea capacității bateriei dintre probele de baterii testate, conform standardului IEC 61960. Capacitatea nominală (minimă) este de 3.410 mAh. Durata de viață reală a bateriei poate varia în funcție de mediul rețelei, de tiparele de utilizare și de alți factori.
Oferă-ți mai mult loc pentru a te juca
Galaxy A41 are procesare rapidă, astfel încât să te poți concentra asupra prezentului. Un procesor Octa-core avansat și 4 GB RAM oferă o performanță lină și eficientă. Descarcă mai multe și șterge mai puțin cu 64 GB stocare internă. Adaugă și mai multe cu un card microSD de 512 GB.

* Memoria RAM și capacitatea memoriei interne pot varia în funcție de țară. ** Card MicroSD vândut separat. *** Stocarea disponibilă poate varia în funcție de software-ul preinstalat.
Game Booster îți oferă avantaj
Maximizează performanța cu Game Booster. Reduci distragerile și îți îmbunătățești jocul cu o interfață dedicată și un meniu ușor de accesat. Frame Booster îți oferă grafică cu mișcare lină, realistă. Și joacă-te la cel mai înalt nivel, în timp ce Game Booster învață modelele tale de utilizare pentru a optimiza bateria, temperatura și memoria.

* Imaginile dispozitivului și ecranului simulate în scop ilustrativ.
Grad de securitate ridicat disponibil tuturor
Încorporat în hardware-ul și software-ul telefonului de la început, Samsung Knox îți protejează telefonul din momentul în care este pornit. Oferind securitate pe mai multe niveluri, îți apără cele mai sensibile informații de malware și amenințări dăunătoare.

Amprenta ta este cheia
Galaxy A41 vine cu autentificare biometrică de înaltă tehnologie. Scanerul de amprente digitale de pe ecran îți recunoaște amprenta unică, astfel încât ești singurul care poate apăsa și debloca într-o singură mișcare ușoară.

* Dacă utilizezi o protecție de ecran, asigură-te că permite utilizarea senzorului de amprentă de pe ecran.
Verifică noua serie Galaxy A, pentru a-l găsi pe cel potrivit pentru tine
Prezentarea unei serii de telefoane care permite generației de astăzi să facă ceea ce alții nu puteau face. Iată noul Galaxy A. Minunat este pentru toată lumea.

Actualizează cu noul Galaxy A

Caracteristici generale
| Model | GALAXY A41 |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | GSM850,GSM900,DCS1800,PCS1900 |
| Retea 3G | B1(2100),B2(1900),B5(850),B8(900) |
| Retea 4G | FDD LTE B1(2100),B3(1800),B5(850),B7(2600),B8(900),B20(800),B28(700), TDD LTE B38(2600),B40(2300),B41(2500) |
Ecran
| Tip ecran | Super AMOLED |
| Dimensiune ecran (inch) | 6.1 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Alte specificatii ecran | FHD+, Culori 16M, Aspect Ratio 20:9, Display Infinity-U |
Memorie
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie | 512 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Procesor | MediaTek MT6768 |
| Frecventa (GHz) | 2 x 2.0 GHz + 6 x 1.7 GHz |
Foto video
| Camera principala | Tripla |
| Rezolutie (Mp) | 48MP(Wide) AF, F2.0 + 8MP (Ultra Wide) FF, F2.2 + 5MP (Depth) FF, F2.4 |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Focus | AF |
| Zoom | Digital Zoom pana la 8x |
| Selfie Camera | 25MP f2.2, Flash |
Software
| Sistem de operare | Android |
Date
| WLAN | 802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5GHz, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.0 |
| GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| USB | USB Type-C |
| NFC | Da |
Sunete
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Senzor de amprenta sub display |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
Baterie
| Fast Charging | Da |
| Capacitate baterie (mAh) | 3500 |
| Autonomie convorbire | 4G pana la 25 ore |
| Autonomie muzica | Pana la 80 ore |
Altele
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 149.9 x 69.8 x 7.9 |
| Greutate (g) | 152 |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |








